Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kredyt studencki – pieniądze za darmo?

Jesteś studentem? Na pewno słyszałeś o kredycie studenckim. Zastanawiałeś się kiedyś jak możesz go wykorzystać? Chciałbyś pogodzić okres studiów z zarabianiem dużych pieniędzy? Nic prostszego!

Chcesz jak najdłużej korzystać z uroków młodości takich jak: imprezy, koncerty, czy spotkania towarzyskie? Całkiem zrozumiałe – w końcu jesteś studentem! Studia to również czas kluczowych decyzji mających wpływ na nasze dalsze życie. Dojrzewamy, stajemy się samodzielni, poznajemy świat oraz samego siebie. Dokonujemy wyborów, które mają konsekwencje w naszej przyszłości.

Zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałyby Twoje studia gdyby udało Ci się połączyć beztroskość życia studenckiego z poczuciem, że podjąłeś decyzję, dzięki której gromadzisz pokaźny kapitał?

Z pomocą przychodzi kredyt studencki! Chwila, chwila. Co ma kredyt do gromadzenia kapitału? Otóż, wszyscy wiemy, że kredyt studencki jest oferowany przez banki na bardzo dobrych warunkach spłaty. Jest to najtańszy z możliwych kredytów na polskim rynku!

Pomysł jest bardzo prosty, tak prosty, że niewielu studentów wykorzystuje tę szansę – inwestować pozyskane pieniądze ze stopą zwrotu większą niż oprocentowanie kredytu. Dzięki temu będziemy w stanie spłacić kredyt i dodatkowo zostanie nam w kieszeni pokaźna suma – jak pokaźna? To zależy oczywiście od kilku czynników takich jak kwota inwestycji, zysk z inwestycji czy okres inwestycji.


DLACZEGO WARTO?

·       Dostajesz 600 zł przez 10 miesięcy w roku przez 5 lat (30 000zł)

·       Oprocentowanie kredytu to ok. 2,4% – Najtaniej na rynku!

·       Inwestujesz pozyskany kapitał

·       Kredyt zaczynasz spłacać dopiero po 2 latach od ukończenia studiów

·       Po tym czasie spłacasz ok. 300zł miesięcznie dalej inwestując

·       Dzięki 15-letniej inwestycji  jesteś w stanie spłacić kredyt i zyskać 50 000 – 150 000zł! 


Poniżej znajduje się przykładowy zysk z takiej “inwestycji kredytowej” przy założeniu, że będziemy odkładać 500zł miesięcznie i będziemy osiągać zyski na poziomie 12% rocznie.Bardzo ważnym jest fakt, że jest to inwestycja samofinansująca się, bo kredyt możesz zacząć spłacać dopiero po studiach, dzięki czemu wykorzystujesz ten czas na budowanie kapitału. Po studiach możesz dokonać kontynuacji wpłat lub zawiesić ich płatność i cieszyć się zyskami.Prosta
matematyka!

Gwarancją sukcesu jest inwestowanie w narzędzia, które pozwalają na duże zyski, przy jednoczesnej ochronie kapitału. Zwróćmy uwagę na fundusze inwestycyjne. Oferują nam możliwości takie jaki giełda, nie wymagając od nas zaawansowanej wiedzy w zakresie finansów i inwestycji. Jednak tylko odpowiednio dobrana inwestycja z jasno określoną strategią da nam zyski w przyszłości.

Mówimy tutaj o indywidualnych programach inwestycyjnych, które polegają na regularnych wpłatach określonej sumy pieniędzy, przez określony czas. Dzięki magii procentu składanego oraz wspomnianym już wcześniej warunkom spłaty kredytu studenckiego możemy stać się naprawdę bogaci!


Pieniądze za darmo?

Pamiętaj że jeżeli nie dostałeś spadku po dziadku, czy nie wygrałeś w lotka, to sam musisz zbudować swoje bogactwo. Nie zmarnuj szansy, jaką jest kredyt studencki. Zbudowany kapitał możesz przeznaczyć na realizację swoich pasji i marzeń!

Mówi się, że „sekretem sukcesu w życiu jest bycie gotowym na wykorzystanie okazji, gdy ta się pojawia”. Kredyt studencki może być właśnie taką okazją.

Gdybyś uświadomił sobie, że rok zwlekania z decyzją o inwestycji kosztuje Cię 22 000zł, wykorzystałbyś tę szansę?

Przyjdź na bezpłatne szkolenia organizowane przez Szkołę Inwestowania. Pokażemy Ci krok po kroku jak zrealizować Twoje finansowe plany.


Więcej na:

www.SzkolaInwestowania.pl/eurostudent

 

(PROMOCJA)