Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

„Książka do Słuchania Roku!” – zagłosuj już dziś

Ruszył właśnie plebiscyt na najpopularniejszą książkę do słuchania wydaną w 2009 roku.

W szranki stanęło 100 wydawnictw, do półfinałów przeszło 25 tytułów z 20 wydawnictw. O tym, która książka wygra, zadecydują internauci.
 
Książki do słuchania to teraz bardzo popularny trend. Idealnie wpisuja się w koncepcję double your time – dzięki temu możemy nadrabiać zaległości w literaturze w trakcie wykonywania codziennych zajęć. Urozmaicają też w ten sposób rutynę naszego życia.
 
„Książka do Słuchania Roku” Edycja 2009 to ogólnopolski plebiscyt organizowany przez portal dosluchania.pl we współpracy z portalami: audiobook.pl, ksiazkiaudio.pl oraz XII Targami Książki w Krakowie. Wydawcy książek do słuchania zgłosili swoje najlepsze tytuły, na które przez 2 najbliższe miesiące aż do 6 listopada będzie można głosować m.in. na portalu dosluchania.pl. Na stronie organizatora znaleźć można również fragmenty nominowanych pozycji, a następnie zagłosować.
 
Nagrodą główną w konkursie „Książka do Słuchania Roku” Edycja 2009 jest sfinansowanie przez portal dosluchania.pl zwycięzcy następnego nagrania o równowartości 15.000 złotych. Drugą nagrodę czyli sfinansowanie wydawcy kosztów studia przy produkcji kolejnego nagrania ufundowała firma producencka Gorycki&Sznyterman.
 
Zwycięzców poznamy już 7 listopada w trakcie XII Tragów Książki w Krakowie.