Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Książki od Wydawnictwa Edgard do wygrania w konkursie

Networking w karierze, Beata Kapcewicz; E-marketing w praktyce. Strategie skutecznej promocji online, Artur Maciorowski; Techniki zapamiętywania, Bartłomiej Boral i Tobiasz Boral

Wygraj w Wielkim Październikowym Konkursie Eurostudenta poniższe książki:


Networking w karierze, Beata Kapcewicz

Jak odnieść sukces dzięki sieci kontaktów? Nadaj pęd swojej karierze dzięki sieci osobistych kontaktów! Otwórz sobie drogę do awansu, pozyskaj nowe oferty pracy, zdobywaj przydatne umiejętności. Dzięki książce dowiesz się, jak zbudować swoją sieć kontaktów i jak ją rozbudować, by zaczęła przynosić korzyści Twojej karierze. Praktyczne ćwiczenia pozwolą Ci rozwinąć kompetencje networkingowe, a historie opisujące doświadczenie innych managerów staną się inspiracją dla własnych działań.

 

E-marketing w praktyce. Strategie skutecznej promocji online, Artur Maciorowski

Ten rozbudowany i kompleksowy przewodnik po e-marketingu uczy, jak używać internetowych narzędzi do efektywnej budowy i wzmocnienia działań danej firmy czy marki. Pokazuje czytelnikom, jak praktycznie planować akcje marketingowe online. Podpowiada, jak poznać grupę docelową, dobierać do jej potrzeb działania promocyjne oraz określić ich wytyczne. Uczy komunikacji w kanałach mobilnych i mediach społecznościowych. Prezentuje zarówno popularne, jak i mniej powszechne techniki marketingu interaktywnego. I, co ważne, książka uwzględnia polskie realia.

 

Techniki zapamiętywania, Bartłomiej Boral i Tobiasz Boral

To wyjątkowy poradnik napisany przez trenerów i sportowców pamięci, odnoszących sukcesy na mistrzostwach w kraju i za granicą. Opisuje poszczególne mnemotechniki oraz prezentuje na wielu przykładach, jak wykorzystać je w praktyce. Pokazuje, jak rozwijać wyobraźnię i kreatywność oraz jak twórczo używać ich w procesie zapamiętywania. Daje narzędzia, umożliwiające każdemu stworzenie własnego systemu pamięciowego.


Więcej na

http://www.samosedno.com.pl/