Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Książki od Wydawnictwa Onepress – niezbędne w karierze!

Do wygrania w konkursie! Szczegóły w dziale konkursy…


Proaktywny telemarketing, Paweł Walczak

Ta książka pokazuje, czym jest proaktywność i w jaki sposób sprawdza się ona w procesie sprzedaży, zwłaszcza w najtrudniejszym etapie tego procesu – w telesprzedaży. Dlaczego? Ponieważ jeśli właśnie w tej przestrzeni nauczysz się działać proaktywnie, przeniesienie zdobytych doświadczeń na inny grunt będzie bardzo proste. Co więcej, struktura proaktywnej postawy pozostaje zawsze taka sama. Zatem korzyści z przeczytania tej książki i odbycia proponowanego w niej treningu odniosą nie tylko osoby, które zawodowo zajmują się telefonowaniem, ale szerzej – sprzedawaniem. A przecież niemal każdy z nas będzie pracował z klientem.

 

Sprzedaż, zarządzanie i efektywność osobista w 101 praktycznych przykładach, Andrzej Niemczyk, Bartłomiej Sapała

To książka duetu świetnych trenerów: Andrzeja Niemczyka i Bartłomieja Sapały, którzy, zanim zostali szkoleniowcami, byli handlowcami i menedżerami. Przeszli długą drogę od szeregowych sprzedawców do dyrektorów zarządzających dużymi grupami pracowników. Przygotowana przez nich publikacja jest bardzo praktyczna, pełna prawdziwych przykładów, wzbogaconych odrobiną humoru. Poza tym każdy przykład stanowi odrębną całość, więc książkę można czytać wyrywkowo albo standardowo. Poza tym została ona podzielona na część dla handlowca i menedżera oraz część ogólną o efektywności osobistej.

 

Z talentem do gwiazd. Jak robić karierę w show-biznesie, Adam Grzegorczyk, Tomasz Kopeć

Masz talent? Chciałbyś zrobić karierę w show-biznesie, ale nie wiesz jak? Autorzy, menedżerowie i współojcowie sukcesu wielu polskich gwiazd, podpowiadają, jak to zrobić. Na początku pomogą Ci odpowiedzieć na pytanie, czy na pewno chcesz wieść życie artysty. Jeśli będziesz na „tak”, podpowiedzą, czy warto korzystać z usług menedżera, czy lepiej samodzielnie dbać o kontrakty. Odkryją przed Tobą tajemnice przemysłu fonograficznego i działalności scenicznej, pokażą, jak właściwie dbać o wizerunek, i wyjaśnią prawne aspekty „bycia artystą”, a więc doradzą w kwestiach zawierania umów, negocjacji finansowych i prawa autorskiego.

Więcej na http://onepress.pl/