Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Które celebrytki powiększały sobie piersi?

Kształtne piersi to od dawien dawna symbol kobiecości. Nie dziwi, więc fakt, że każda przedstawicielka płci pięknej chce mieć je jak najatrakcyjniejsze.

Wiele kobiet, w tym również liczne grono gwiazd i celebrytek, którym Natura poskąpiła „obfitości” tej części ciała, decyduje się na zabieg powiększenia piersi. Chęć posiadania większego biustu nie jest jedynym powodem poddania się takiej operacji – na augmentację decydują się również panie po mastektomii.

Znana amerykańska aktorka Angelina Jolie po podwójnej mastektomii poddała się zabiegowi rekonstrukcji piersi – obecnie znowu eksponuje swoje kształty na ekranie i uroczystych galach.

Aktorka postanowiła usunąć piersi z obawy przed rakiem (jej matka zmarła na tę chorobę. W przypadku aktorki lekarze szacowali ryzyko zachorowania na 87%). Decyzja Jolie (słynącej z urody i kobiecych kształtów) i zdecydowanie się na prewencyjne usunięcie jednego z symboli swojego seksapilu, wywołała medialny szum na całym świecie. Jedni podziwiali hollywoodzką gwiazdę, inni uważali, że podjęła decyzję pochopnie.

Christina Applegate, odtwórczyni jednej z głównych ról w komediowym serialu ”Świat według Bundych”, musiała usunąć piersi w skutek choroby nowotworowej. Po mastektomii popadła w depresję. Decyzja o pozbyciu się jednego z największych walorów była bardzo trudna. Obecnie aktorka jest zdrowa, została mamą, a po rekonstrukcji cieszy się „nowym” biustem. Jak sama jednak wyznała w jednym z wywiadów, silikonowy biust to zupełnie co innego.

Piersi, jako atrybut piękna szczególnie ważne są w świecie mody i fotografii. Wie coś o tym Natalia Siwiec – celebrytka i fotomodelka powiększyła kilka lat temu biust. Siwiec twierdzi, że piersi głównie powiększyła ze względu na wykonywany zawód. Jak mówi, nigdy nie miała małego biustu. Jednakże bardzo schudła i piersi nie wyglądały dobrze. Nie czuła się z tym komfortowo w pracy. Celebrytka na początku nie była zadowolona z wyników zabiegu. Po operacji jej piersi wydawały się olbrzymie. Obecnie przyznaje, ze przyzwyczaiła się do nowego rozmiaru.

Inna fotomodelka – Joanna Krupa, również otwarcie mówi o poddaniu się zabiegowi augmentacji. Piękność zza oceanu mimo sporego rozmiaru 75 C, zdecydowała się na operację tego typu. Sugerowano jej bowiem, że większe piersi, dają większe szanse w modelingu. Celebrytka pożałowała jednak swojej decyzji i powróciła do starego rozmiaru. Wyznała, że na szczęście kształt biustu pozostał taki sam.

Amerykańska piosenkarka Kelly Rowland (założycielka i członkini rozwiązanego w 2005 roku zespołu R’n’B Destiny’s Child) także zdecydowała się na skorzystanie z dobrodziejstw chirurgii plastycznej i powiększyła sobie piersi. W przeciwieństwie do innych gwiazd, przyznaje się do zabiegu. Swoje „nowe” kształty chętnie eksponuje nie tylko na czerwonym dywanie.

Piosenkarka Gwen Stefani powiększyła swój biust z miseczki A do miseczki B. Mimo że celebrytka nie wypowiada się w tym temacie, uważa się, że wszczepione ma implanty anatomiczne (nie pozostawiają kontury pod skórą, co zdarza się często u bardzo szczupłych kobiet). 

Jedna z atrakcyjniejszych polskich dziennikarek Agnieszka Szulim, otwarcie mówi o powiększeniu piersi. Przyznaje, że nigdy nie miała kompleksów związanych z tą częścią swojego ciała. Po prostu uznała, że lepiej będzie wyglądać z nieco większym biustem. Nie żałuje podjętej decyzji i czuje się teraz lepiej ze sobą.

Słynąca z perfekcyjnego ciała, trenerka Ewa Chodakowska, opowiedziała szczerze fanom na Facebook’u o zabiegu powiększenia piersi, jakiemu poddała się jakiś czas temu. Trenerka otwarcie wyznała, że kiedyś nie akceptowała siebie oraz swojego ciała. Patrząc w lustro widziała wiele mankamentów. Na pierwszym miejscu listy poprawek znalazł się biust. Mimo że Chodakowska jest zadowolona ze zmiany, nie zdecydowałaby się już na kolejny zabieg z chirurgii estetycznej. Obecnie przekonuje wszystkich do akceptacji swoich ciał – nie tylko tego, co jest doskonałe, ale także tego, co od ideału nieco odstaje. Dla trenerki kluczem do pogodzenia się z własną fizycznością była aktywność fizyczna.

Jak wyglądają piersi przed i po zabiegach możecie zobaczyć tutaj: www.tourmedica.pl/zdjecia-przed-i-po/powiekszanie-piersi

foto: fotolia