Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kurs Corel Draw

Poznaj Corel Draw razem z nami. Przekonaj się sam jakie możliwości tkwią w tym programie. Sięgnij po kurs, z którym bez wysiłku opanujesz podstawy Corela.

Corel Draw to narzędzie niezbędne w pracy każdego grafika i projektanta. To znany i sprawdzony program do tworzenia grafiki wektorowej. To program, w którym możesz tworzyć niemal wszystko. Od prostych projektów aż po przygotowywanie złożonych publikacji.

„Podstawy Corel Draw” od Strefakursow.pl to kurs, który składa się z 22 filmów z komentarzem lektora. Filmy w przejrzysty sposób pokażą Ci jak wykonać daną czynność a komentarz lektora wyjaśni wszystkie bardziej skomplikowane kwestie. To naprawdę szybka i co najważniejsze, skuteczna metoda zdobywania wiedzy.

Co potrafi Corel Draw?
W Corelu wykonasz każdy projekt wymagający zastosowania grafiki wektorowej. W praktyce używa się go to tworzenia wizytówek, plakatów, ulotek, reklam i wszelkiego rodzaju grafik.

Jakiej wersji programu dotyczy kurs?
Kurs oparty jest na Corel Draw 12 w polskiej wersji językowej.

Gdzie mogę poznać zawartość kursu?
Wszelkie szczegółowe informacje znajdziesz tutaj.


Czego dowiem się z kursu?
Kurs przygotowany jest z myślą o początkujących użytkownikach. Omawia interfejs programu Corel, pokazuje jak tworzyć obiekty, jak je modyfikować, jak stosować różne efekty i wiele innych rzeczy niezbędnych przy tworzeniu projektów. Prezentuje również przydatne skróty i ułatwienia, dzięki którym usprawnisz i przyśpieszysz swoją pracę z Corel Draw.