Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Kurs Excel dla ekspertów – programowanie w VBA

Za pomocą tego narzędzia stworzysz interaktywne dokumenty, faktury, programy, inteligentne przyciski, aplikację o których Twoi współpracownicy zawsze marzyli.

Twój szef w końcu zawyje z zachwytu Twoimi nowymi umiejętnościami i tym co od dzisiaj będziesz wnosić do firmy! Kurs Excel dla ekspertów to kompleksowy pakiet filmów Video, które możesz oglądać na ekranie swojego monitora o łącznej długości blisko czterech godzin. Kurs przeznaczony jest dla osób, które nie miały wcześniej styczność z arkuszem Excel i chciałby rozszerzyć swoją wiedzę o umiejętność programowania we wbudowanym języku VBA – Visual Basic for Applications, czyli tworzenie tzw. Makr.

Makro to program, który pozwoli Ci na tworzenie i wykorzystanie zupełnie nowych funkcji w arkuszu Excel. Teraz wszystko będzie dostosowane od Twoich potrzeb. Wszelkie zagadnienia przedstawione są w sposób przejrzysty, poparty przykładami, bez zbędnej teorii. Dzięki temu, użytkownik może po zapoznaniu się kursem bez problemu napisać własne makro, w którym jedynym ograniczeniem będzie jego wyobraźnia.

Solidne podstawy w zakresie programowania VBA uzyskane dzięki temu kursowi pozwalają na dalsze, łatwe i samodzielne doskonalenie się w tym kierunku.

 

Więcej o kursie tutaj.