Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Laboratorium Mody 2013

Co najbardziej kochamy dzisiaj w modzie? Oryginalne konstrukcje, modę artystyczną, awangardową i pełną przepychu czy modę użytkową, streetową, rzeczy wygodne, ale mające w sobie „to coś”? Premiere Vision czy Pret-a-porter?

1 czerwca o godz. 18.00 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie zobaczymy i to i to – spektakularne kreacje z bawełnianej surówki, stworzone przez studentów pierwszego roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru (www.ksa.edu.pl) i funkcjonalne casualowe projekty z ponadczasowego jeansu i dzianiny, wykonane przez studentów drugiego roku. Wszystkie projekty zaprezentują modelki i modele z Agencji REKLAMEX (www.reklamex.krakow.pl).

Laboratorium Mody to pokaz kreatywności tych pierwszych i perfekcji w wykonaniu tych drugich. Jest tu miejsce dla pasjonatów szaleństwa w modzie, jest też coś dla wymagającego klienta. Zderzenie podejścia do mody debiutantów z projektami studentów tuż przed kolekcją dyplomową. Moda na scenę i na ulicę i to na miarę 2013 roku.

I choć w modzie podobno wszystko już było, to studenci SAPU co roku zaskakują.

Po pokazie odbędzie się też internetowy konkurs na najlepszy projekt. Internauci będą mogli głosować na najlepszy projekt od środy, 5 czerwca od godziny 15.00 do środy, 12 czerwca, również do godziny 15.00. Czekają atrakcyjne nagrody!

Viva la Moda!