Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Łączymy świat akademicki ze światem biznesu!

 

Już w październiku tego roku odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery® – studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych od 30 lat przez AIESEC, największą międzynarodową organizację prowadzoną przez młodych ludzi.

W tym roku spotykamy się w Warszawie w budynku Wyższej Szkoły Handlowej (SGH) 27 października. 

Oprócz przestrzeni targowych, na których największe polskie firmy przedstawią uczestnikom perspektywy zatrudnienia, zorganizowane będą również warsztaty, konsultacje w Strefie Doradztwa Zawodowego i inne możliwości poznania rynku pracy.

Podczas targów uczestnicy będą mieć okazję poznać najlepszych pracodawców w Polsce, a także zdobyć wiedzę na temat tworzenia CV, przygotowania do rozmowy rekrutacyjnej oraz procesów rekrutacyjnych w największych firmach w Polsce. Pracodawcy również podzielą się wskazówkami jak odnaleźć się w świecie rekrutacji i co trzeba zrobić, żeby znaleźć wymarzoną pracę, praktykę lub staż.

Dni Kariery® są tworzone przez studentów dla studentów i absolwentów. Oferta firm jest zróżnicowana, aby uczestnicy mogli znaleźć swoją wymarzoną pracę lub łatwo zorientować się, czego obecnie wymaga się na rynku pracy. Przyczyniają się tym do osiągania ósmego Celu Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ – Wzrost gospodarczy i godna praca.

Do zobaczenia 27 października w Warszawie.

Pobierz bezpłatny bilet na Dni Kariery®: http://dnikariery.pl/

Śledź nas również na Facebooku, żeby być na bieżąco: https://www.facebook.com/DniKariery