Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lato w LinguaLand

Czy nauka języka obcego może mieć coś wspólnego z survivalem albo z intensywnym treningiem? Tak. Oferta letnia krakowskiej szkoły języków obcych Lingualand jest tego najlepszym przykładem.

Tym, którzy tego lata planują dalekie podróże, Lingualand (www.lingualand.pl) proponuje „Survival językowy” po angielsku, hiszpańsku, szwedzku lub włosku. Ma on na celu pomóc obieżyświatom, stawiającym pierwsze kroki w nauce języka obcego, odnaleźć się w obcym kraju i czerpać radość z poznawania nowych zakątków świata w cieple letniego słońca. Kurs trwa tydzień, obejmuje 20 lekcji, a zajęcia odbywają się w godzinach porannych lub popołudniowych.
 
Z kolei tym, którzy planują spędzić część lata w Krakowie i chcą w tym czasie trenować swoje umiejętności językowe, by lepiej mówić albo przygotować się do egzaminu językowego, LinguaLand proponuje „Intensywnie dla ambitnych”. Kurs na poziomie średnio zaawansowanym trwa trzy tygodnie, obejmuje  60 lekcji, a zajęcia odbywają się w godzinach porannych lub popołudniowych.
 
LinguaLand stosuje nowoczesne programy nauczania i pracuje metodą komunikatywną, a nadrzędnym celem nauki jest płynność i swoboda komunikacji w języku obcym. Na zajęciach słuchacze są ciągle aktywizowani przez lektora i mobilizowani do mówienia, dzięki czemu odczuwają efekty już po krótkim czasie nauki. Natomiast udział w dodatkowych zajęciach dostępnych dla wszystkich w ramach bezpłatnego pakietu zajęć dodatkowych stwarza doskonałą okazję do szlifowania języka i przyspiesza proces nauki. Programy nauczania i system poziomów w LinguaLand są zgodne z Common European Framework of Reference Rady Europy.
 
LinguaLand
ul.Karmelicka 45
31-128 Kraków
tel. 012 632 77 25 lub 012 633 64 75
fax: 012 633 96 57
 
PROMOCJA
Interesują Cię kursy i szkolenia? Zobacz więcej >>