Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Leona Lewis i jej nowy album Spirit

28 marca 2008 roku do polskich sklepów muzycznych trafiła płyta 22-letniej brytyjskiej piosenkarki Leony Lewis. Debiutancki album Spirit promuje singiel Bleeding Love, który okupuje już od dłuższego czasu pierwsze miejsca brytyjskich list przebojów.

Na płycie można znaleźć utwory, które cieszą się już ogromną popularnością zarówno na Wyspach Brytyjskich, jak i całej Europie. Wszystkie stają się hitami, ponieważ piękny głos młodej wokalistki idealnie zsynchronizowany z wpadającą w ucho linią melodyczną, znajduje entuzjastyczne przyjęcie wśród słuchaczy. Między innymi nucona przez wszystkich ballada „Homeless” oraz „Whatever It Takes” – bit, który przypomina brzmienie w stylu Timberlake’a cieszy się ogromnym powodzeniem wśród nabywców nowej płyty Leony. Wokalistka już jako laureatka konkursu „X Factor” wyłaniającego talenty muzyczne, zjednała sobie przychylność odbiorców i zyskała pierwszych swoich fanów, których liczba z każdym dniem rośnie w ogromnym tempie. Dowodem na to może być ilość sprzedanych płyt w samej Europie, która sięga prawie 2.500 000.
Album Spirit powstał jako wynik współpracy najlepszych fachowców pod nadzorem takich wielkich producentów jak Soulshock, Sallas Austian, Steve Mac.
(Sony BMG)