Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lepiej czekać na nieznane czy wziąć sprawy w swoje ręce?

Wybierając jeden z naszych programów stażowych, masz szansę rozwinąć swoją karierę nie tylko w obszarze sprzedaży, ale również w działach: zakupów, IT, finansów czy controllingu. Wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce i z pełną świadomością zaplanować własną przyszłość.

Staż w Kaufland – Program Absolwent

Program Absolwent realizujemy z powodzeniem od kilku lat. W jego ramach oferujemy dziś stanowisko Menedżera Zespołu w Departamencie Sprzedaży oraz stanowiska specjalistyczne w Departamencie Zakupu, a także w Pionie Systemów Informacyjnych (IT) oraz Controllingu. Program realizowany jest w oparciu o umowę o pracę na okres od 7 do 12 miesięcy oraz wnikliwie przygotowany plan wdrożenia. Po jego ukończeniu najlepszych uczestników zapraszamy do stałej współpracy.

Na czym polega Program Absolwent?

Program skierowany jest do studentów ostatnich lat, dyspozycyjnych i gotowych połączyć naukę z pracą na pełny etat. To także szansa dla świeżo upieczonych absolwentów różnych kierunków na rozpoczęcie zawodowych wyzwań i wykorzystanie w praktyce wiedzy nabytej podczas studiów.

Program Absolwent daje nie tylko przepustkę do stałego zatrudnienia i możliwość awansu wewnętrznego. To przede wszystkim szansa na realizację interesujących zadań i podejmowanie ciekawych wyzwań, a także możliwość odbycia szkoleń z różnych dziedzin wiedzy, nauki języków obcych oraz uczestnictwa w różnorodnych projektach. Wśród absolwentów programu są osoby piastujące obecnie wysokie stanowiska menedżerskie.

 

Dlaczego Kaufland?

Nasza firma jest idealnym miejscem dla każdego, kto chciałby pracować w środowisku międzynarodowym. U nas czekają projekty, które pozwalają rozwinąć kompetencje zarówno miękkie, jak i fachowe. To zadania dla osób ambitnych, dynamicznych i zaangażowanych, które nie boją się wyzwań i są otwarte na pracę w dużej organizacji, rozwijającej się w Polsce nieprzerwanie od kilkunastu lat. To miejsce dla ludzi, dla których, podobnie, jak dla nas, efektywność, dynamika i fair play to wartości, którymi chcą kierować się w swoim życiu zawodowym. U nas, w zależności od obszaru zatrudnienia, istnieje także możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z naszych europejskich spółek poza granicami kraju.

Lepiej wziąć sprawy w swoje ręce…

…bo przyszłość naszej firmy to ludzie, którzy wiedzą, czego chcą, realizują cele, są zaangażowani, kompetentni i – tak jak my – chcą działać z pasją w branży handlowej.

Wiecej: www.kaufland.kariera.pl