Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lepszy start na rynku pracy – możesz zacząć już dziś!

Z nami możesz więcej – już teraz dołącz do AIESEC ­ największej, międzynarodowej organizacji studenckiej na świecie!

Jeżeli czujesz, że studia to za mało, by zdobyć wartościowe doświadczenie zawodowe i w pełni wykorzystać swój potencjał, masz szansę już teraz dołączyć do programu członkowskiego Future Leaders i skorzystać z możliwości, jakie oferuje AIESEC.

Future Leaders  to  program  członkowski  skierowany  do  studentów  chcących rozwijać  swój  potencjał, jednocześnie  kształtując lokalne  środowisko.  Pracując  zespołowo  w  międzynarodowym  otoczeniu,  możesz  działać  w  projektach  w  ramach  jednego  z  trzech obszarów.

Działając w obszarze „Sales” nauczysz się technik sprzedażowych i umiejętności negocjacyjnych oraz zbudujesz wartościową sieć kontaktów. 

W ramach „International Operations” nauczysz się przeprowadzać rozmowy rekrutacyjne oraz, poprzez kontakt z zagranicznymi praktykantami, wykorzystasz znajomość języka angielskiego w praktyce.

Działając w Marketingu będziesz planować i prowadzić kampanie promocyjne, nauczysz się zarządzania mediami społecznościowymi oraz obsługi programów graficznych.

AIESEC daje ci szansę na rozwój, zdobycie doświadczenia, którego nie otrzymasz na studiach, a które wymagane jest przez pracodawców, a jednocześnie jest przydatne  w  codziennym  życiu.  Co jeszcze możesz zyskać dzięki organizacji? Możliwość  poznania  ludzi  z  całego  świata,  przełamania  barier językowych  i  praktyczną  naukę,  tak niezbędnych  w  dzisiejszym  świecie,  języków  obcych.  Dzięki AIESEC możesz  zbudować  własną  sieć kontaktów  w  środowisku biznesowym, zyskać  dostęp  do  szkoleń  i  konferencji  prowadzonych  przez  najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Dodatkowo AIESEC to niesamowici ludzie, międzynarodowość i przede wszystkim rozwój osobisty.

Co obecni członkowie organizacji mówią o AIESEC?

Wiki, 21 lat

„Zadaniem projektu, w którym pracowałam była organizacja konferencji dla ponad 150 osób. Ten projekt nauczył mnie działania pod presją czasu oraz pokazał co tak  naprawdę motywuje mnie do pracy. Na co dzień miałam kontakt z wieloma firmami i poznałam  trójmiejski rynek od podszewki, teraz dużo lepiej orientuję się w tym, które przedsiębiorstwa są otwarte na studentów.”

 

Alek, 20 lat

„Mój projekt polega na organizowaniu warsztatów edukacyjnych z zagranicznymi wolontariuszami. Chcemy pokazywać i promować Polskę z jak najlepszej strony, a dzieciom umożliwić coś, czego pewnie wielu z nas  samych wcześniej nie doświadczyło. Gdy widzi się efekty swojej pracy, aż chce się rozpocząć nowy projekt.”

 

Więcej informacji o Future Leaders znajdziesz na naszej stronie internetowej:

 www.aiesec.pl/dla-studentow/dzialalnosc-lokalna/future-leaders/