Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lift-Serum na brzuch, uda i pośladki modelująco-rzeźbiące

Nowy preparat z linii TOŁPA® KURACJA ANTYCELLULITOWA linii Kuracja Antycellulitowa intensywnie liftinguje, rzeźbi i modeluje kształt ciała, zwalcza nagromadzoną tkankę tłuszczową, silnie ujędrnia i napina, odtoksycznia, eliminuje nadmierne centymetry do 1cm.

Cellulit jest defektem kosmetyczno-dermatologicznym prowadzącym do zaburzeń w ukształtowaniu skóry okolicy brzucha, miednicy i kończyn dolnych. Uważa się, że na powstawanie cellulitu mają wpływ uwarunkowania hormonalne, zmiany w tkance łącznej i tłuszczowej oraz niewydolność żylna wraz z zaburzeniami mikrokrążenia i funkcji układu limfatycznego.

Główną przyczyną tworzenia się zmian o charakterze „pomarańczowej skórki” jest nadmiar estrogenów – wpływają one na gorsze napięcie ścian żył oraz powodują rozszerzenie naczyń krwionośnych, co zwiększa ich przepuszczalność i może prowadzić do miejscowego obrzęku. Cellulit dotyczy przede wszystkim kobiet (85-98% populacji kobiet). Zmiany mogą pojawić się już w okresie dojrzewania, w okresie ciąży oraz przed menopauzą. Cellulit tworzy się na udach, pośladkach, biodrach, brzuchu i ramionach. Zazwyczaj jest to nierówna, pofałdowana skóra, widoczne są też guzki i zgrubienia, które przy ucisku mogą powodować ból.

W celu przeciwdziałania objawom cellulitu marka TOŁPA® oferuje  nowy preparat z linii Kuracja Antycellulitowa – LIFT-SERUM NA BRZUCH, UDA I POŚLADKI modelująco-rzeźbiące, które intensywnie liftinguje, rzeźbi i modeluje kształt ciała, zwalcza nagromadzoną tkankę tłuszczową, intensywnie napina i odtoksycznia.

Preparat o kremowo-żelowej konsystencji przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji obszarów ciała z objawami cellulitu, wiotczenia i utraty jędrności oraz z nadmiarem tkanki tłuszczowej, tj. brzuch, uda i pośladki, które szczególnie narażone są na rozciąganie i szybszą utratę elastyczności spowodowanych wahaniami masy ciała. Lekka, nietłusta konsystencja gwarantuje szybkie wchłanianie i wysoki komfort użycia, a zawarte w składzie preparatów naturalne składniki aktywne posiadają silne właściwości liftingujące, aktywizujące redukcję tkanki tłuszczowej, przyspieszające przemianę materii oraz usprawniające mikrocyrkulację i ułatwiające eliminację toksyn. Oprócz działania antycellulitowego produkt rzeźbi i na nowo modeluje kształt ciała oraz likwiduje uczucie ciężkości ciała dając efekt orzeźwiającego chłodzenia.

LIFT-SERUM NA BRZUCH, UDA I POŚLADKI modelująco – rzeźbiące TOŁPA® zostało opracowane dla osób, które poszukują specjalistycznej pielęgnacji szczególnie problematycznych partii ciała, tj. brzuch, uda i pośladki, które narażone są na rozciąganie i szybszą utratę elastyczności spowodowaną rozciąganiem w wyniku wahań masy ciała. Produkt nie posiada sztucznych barwników i jest hypoalergiczny, toteż polecany jest osobom o wrażliwej i alergicznej skórze.

Głównym zadaniem LIFT-SERUM NA BRZUCH, UDA I POŚLADKI modelująco-rzeźbiącego TOŁPA®  jest  poprawa napięcia skóry, aktywizacja redukcji tkanki tłuszczowej, utrata nadmiernych centymetrów (do -1cm), modelowanie sylwetki, usprawnienie przepływu krwi i limfy w tkance podskórnej, usuwanie nadmiaru płynów oraz odprowadzanie toksyn. Reguluje także nawilżenie skóry, wspomagając zarazem i przyspieszając naturalne procesy regeneracji oraz odnowy naskórka. Doskonale nadaje się również jako preparat pielęgnujący przy terapii odchudzającej – zwalcza nagromadzenie płynów oraz redukuje grubość tkanki tłuszczowej, co owocuje widocznym wyszczupleniem oraz wymodelowaniem ciała. Systematyczne stosowanie LIFT-SERUM NA BRZUCH, UDA I POŚLADKI modelująco-rzeźbiące TOŁPA® pozwala nie tylko na zniwelowanie objawów cellulitu, lecz również wysmuklenie całej sylwetki. Jego działanie defiltrujące ma dodatkowo pozytywny wpływ na ogólne fizyczne samopoczucie – wpływa na eliminację wrażenia ciężkości ciała, zastępując je uczuciem lekkości i odprężeniem.