Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Listopad miesiącem Polskiego Uśmiechu

15 listopada 2010 r. odbędzie się akcja „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk”. Inicjatywa przyciąga coraz większe rzesze Polaków, nie tylko z kraju, ale także z zagranicy. Poszukiwania rodzimego odpowiednika okrzyku „cheese” wspierają również kolejni partnerzy i przyjaciele. Inicjatywa została przedłużona do końca listopada, który ma szansę zostać miesiącem Polskiego Uśmiechu.

Celem zabawy jest wybranie polskiego odpowiednika popularnego zdjęciowego okrzyku „cheese”. Akcja, która w całości jest prowadzona w sieci pod adresem www.facebook.com/PolskiUsmiech z dnia na dzień przyciąga coraz więcej Polaków, stąd też decyzja o jej przedłużeniu do końca listopada.

Według statystyk Facebooka, najwięcej uśmiechniętych Polaków zamieszkuje województwa mazowieckie i małopolskie. Jak dotąd, właśnie z tych dwóch regionów napłynęło najwięcej zgłoszeń. Propozycje nadsyłają także mieszkańcy „17-ego województwa” – Wielkiej Brytanii.

Akcję oficjalnie wsparła firma Casio, przekazując na rzecz zabawy „aparat uśmiechu”, którym głosami użytkowników Facebooka został model Casio Exilim FH100.

Nowym partnerem Polskiego Uśmiechu została także projektantka – Anna Hukowska, która specjalnie na potrzeby konkursu przygotowała zestawy smakowitej biżuterii.

Więcej informacji na temat akcji „Polski Uśmiech musi mieć Polski Okrzyk” można znaleźć na life.exilim.eu/pl/ oraz www.facebook.com/PolskiUsmiech.