Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Local Training Course – szkolenie z zarządzania projektami dla studentów

Masz głowę pełną pomysłów? Chciałbyś wprowadzić je w życie? Twój umysł rozsadza kreatywność? A może po prostu chciałbyś rozwinąć swoje umiejętności i poszerzyć horyzonty? Nie czekaj, nie siedź w domu, zrób krok ku czemuś ciekawemu! Local Training Course jest właśnie dla Ciebie!

Zastanawiasz się teraz pewnie co to takiego? LTC to szkolenie odbywające się w dniach 7-9 listopada w Sławkowie. Swoim zakresem tematycznym obejmie ono zagadnienia z pozyskiwania funduszy, public relations, zarządzania zasobami ludzkimi (komunikacji w projekcie, skutecznego rozwiązywania konfliktów i sytuacji kryzysowych), negocjacji w biznesie oraz technik motywacyjnych i autoprezentacji, czyli wszystkiego tego, co przyda się przy realizacji udanego projektu!

Warsztaty poprowadzone zostaną przez wykwalifikowanych i profesjonalnych trenerów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i złotymi radami jak dobrze zrealizować swój zamysł, a przy okazji stworzyć grupę kreatywnych ludzi chętnych do działania.

AEGEE Katowice tworzą ludzie z pasją, dlatego ich celem jest udostępnianie narzędzi, aby dobre projekty mogły ujrzeć światło dzienne. Niezależnie od tego czy jesteś laikiem w tych dziedzinach lub posiadasz już jakieś doświadczenie, zgłoś się do Nas! Daj szansę swoim możliwościom!

Aplikuj już dziś poprzez stronę http://www.aegeekatowice.org/ltc-aplikacje

Im więcej pozytywnie nastawionych ludzi, tym świat jest lepszy, dlatego nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

Aplikacje trwają do 31 października 2014 r.!

  Cena za szkolenie to tylko 100 zł!

W cenie szkolenia gwarantujemy Ci dwa noclegi, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje), niezbędne materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.