Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

ŁÓDŹ CAREER EXPO

Career EXPO, jedno z najważniejszych wydarzeń rekrutacyjnych w Polsce, po raz pierwszy odbędzie się w Trójmieście. Targi będą miały miejsce 16 marca 2015 roku w hali Expo-Łódź w godzinach 11:00 -19:00. Podczas wydarzenia dziesiątki firm będą prowadzić rekrutacje oraz odbędą się liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. Załóż konto na www.careerexpo.pl i weź udział w skutecznej rekrutacji!

Targi pracy Career EXPO, współorganizowane z GazetaPraca.pl, to najskuteczniejsze wydarzenie rekrutacyjne w Polsce, które odbywa się dwa razy do roku – wiosną i jesienią – w siedmiu największych miastach kraju. Każdorazowo w Career EXPO bierze udział od kilkudziesięciu do ponad stu firm, głównie z sektorów: inżynierii, IT, finansów, sprzedaży, BPO/SSC, FMCG, marketingu, logistyki, konsultingu i obsługi klienta.
Targi skierowane są przede wszystkim do absolwentów i specjalistów, choć znajdzie się na nich również oferta skierowana do tych mniej doświadczonych – studentów.
Aby wziąć udział w Career EXPO, konieczna jest wcześniejsza rejestracja na stronie: https://careerexpo.pl/rejestracja i pobranie bezpłatnego biletu wstępu.
Career EXPO zbudowane jest wokół tzw. stref, w których każdy odwiedzający może znaleźć odpowiadającą mu wiedzę lub aktywności.
 
STREFA SZKOLEŃ
Każdym targom towarzyszy od kilkunastu do ponad dwudziestu szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/targi-pracy/lodz 
 
STREFA WYSTAWCÓW
Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie: https://careerexpo.pl/Lista-firm
 
STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI
Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata.
 
STREFA ROZWOJU
Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.
 
STREFA MERYTORYKI
Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie: https://careerexpo.pl/targi-pracy/lodz  
 
Dołącz do wydarzenia na fb i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/829655397094820/
ŁÓDŹ, 16 marca, ŁÓDŹ – EXPO
Godziny trwania: 11:00-19:00
 
Film promocyjny: