Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lost Frequencies wystąpi w Krakowie już w maju!

Nadchodzi nie lada gratka dla wszystkich fanów elektronicznych i klubowych brzmień na najwyższym światowym poziomie. Belgijski DJ Felix De Laet lepiej znany pod pseudonimem Lost Frequencies wystąpi na swoim pierwszym koncercie w Polsce 18 maja w Krakowie. Zapowiada się niesamowite widowisko nie tylko muzyczne, ale także audiowizualne. Artysta będzie headlinerem tegorocznych Perła Juwenaliów UEK 2017 na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W trakcie show z pewnością usłyszymy jego najsłynniejsze kawałki grane we wszystkich największych rozgłośniach radiowych na świecie. Między innymi utwór „Are You With Me” odtworzony na You Tube już ponad 200 milionów razy.

Koncerty odbędą się na dwóch scenach rozmieszczonych na terenie wydarzenia oraz podzielonych tematycznie gatunkami muzycznymi. Koncert Lost Frequencies na scenie głównej poprzedzą występy takich artystów jak Tom Swoon (polski DJ rozpoznawany na całym świecie), duet The Dumplings, czy wschodząca gwiazda – Bovska. Na drugiej scenie królować będzie hip-hop, a zagrają świetnie wszystkim znani: Zeus, Paluch i Quebonafide.

Krótki opis artysty:

Pod koniec 2014 roku nowy talent z belgijskiej sceny house pojawił się na rynku muzycznym i zaznaczył swoją obecność zarówno na europejskich listach przebojów, jak i w samym gatunku. Felix De Laet, znany jako Lost Frequencies, wydał światowy hit „Are You With Me” w sierpniu 2014 i szybko udowodnił, że jest artystą, którego warto obserwować, plasując się na pierwszych miejscach list przebojów jednocześnie w Wielkiej Brytanii, Australii, Niemczech, Austrii, Irlandii oraz Szwecji. De Laet spędził także 6 tygodni na szczycie belgijskiej listy przebojów i był pierwszym belgijskim artystą z numerem jeden w Anglii. Kolejny utwór „Reality” stał się we wrześniu 2015 numerem jeden europejskich stacji radiowych i zawładnął umysłami fanów na Starym Kontynencie. Utwór wsparli najwyższej klasy artyści: Dimitri Vegas & Like Mike z wytwórni Smash The House, Tiesto czy Alesso m.in. podczas Ultra Japan, co tylko potwierdziło zainteresowanie osobą de Laeta. Ostatnio zagrał na imprezach znanych każdemu fanowi gatunku – Tomorrowland i Amnesia Ibiza; ponadto miał okazję zaprezentować swoje rytmy szerszej publiczności w audycji Live Lounge w BBC Radio 1.

 

Bilety na Koncert Główny Perła Juwenaliów UEK 2017, w trakcie którego wystąpi Lost Frequencies dostępne są wciąż w drugiej puli, w bardzo przystępnych cenach! Studenci UEK – 20 PLN, Studenci każdej innej uczelni w Polsce – 25 PLN, Normalny (wszyscy pozostali powyżej 18 roku życia) – 30 PLN. Do kupienia przez internet na portalu eBilet, stacjonarnie w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu UEK oraz we wszystkich salonach Empik w Polsce.

 

Niezbędne linki:

Fanpage Facebook – https://www.facebook.com/JuwenaliaUEK/?fref=ts
Wydarzenie Facebook – https://www.facebook.com/events/858162330992203/
Fanpage Lost Frequencies – https://www.facebook.com/LostFrequenciesMusic/?fref=ts
eBilet (sprzedaż biletów) – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/
Strona internetowa Juwenaliów UEK – http://juwenaliauek.pl/