Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

LOTTE
Wedel Sp. z o.o.

ul. Zamoyskiego 28/30

03-801 Warszawa

kontakt@wedel.pl

+48 22 349 14 12

www.wedel.pl

 

 

 

 

 

E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady.

 

W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony.

 

Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE, która jest międzynarodowym koncernem, założonym w 1948 roku, początkowo specjalizującym się w sektorze gum do żucia. Obecnie Grupa działa w różnych dziedzinach biznesu, włączając w to sektor spożywczy, słodyczy, handlu, podróży i turystyki, chemiczny, rynek budowlany oraz finansowy.

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

E.Wedel to najsilniejsza czekoladowa marka w Polsce, która od ponad 160 lat dostarcza swoim konsumentom radość i przyjemność płynącą z intensywnego i głębokiego smaku najlepszej jakości czekolady. W portfolio marki znajdują się m.in. takie słodycze, jak Ptasie Mleczko®, Mieszanka Wedlowska, czekolady, ciastka, wafle i batony. Od września 2010 roku, Wedel jest częścią japońskiej Grupy LOTTE.

Programy rozwojowe

 

CzekoStart to unikatowy program stażowy w Wedlu. Rozpoczyna się w lipcu od wdrożenia w biurze i kilkutygodniowej  praktyki w Sprzedaży Terenowej. Następnie Stażyści realizują samodzielne projekty w działach, do których zaaplikowali. W Wedlu Stażysta jest pełnoprawnym pracownikiem. W ramach umowy o pracę na 15 miesięcy otrzymuje: wynagrodzenie, prywatna opiekę medyczną, ubezpieczenie, dofinansowanie do posiłków i karty Multisport oraz dostęp do nowości i produktów Wedla. W tym roku rekrutujemy do działów: Marketing Marki, Marketing Handlowy, Sprzedaż, Finanse, Łańcuch Dostaw, Dział Techniczny oraz HR.

Proces rekrutacyjny

Stażowy proces aplikacji w krokach:

· Aplikuj przez ogłoszenia na Staż do wybranego działu

· Wypełnij formularz i załącz CV

· Załącz rozwiązane zadanie rekrutacyjne

· Pozostawaj w kontakcie!

 

Ogłoszenia Stażowe znajdują się na stronie www.wedel.pl/kariera oraz na portalu www.pracuj.pl

 

Harmonogram rekrutacji CzekoStart:

28.02 Start rekrutacji

09.04 Zakończenie rekrutacji

Do 15.04 Selekcja i ocena aplikacji

Do 28.04 Spotkania z kandydatami

15.05 Wybór kandydatów i przesłanie informacji zwrotnej

01.07 Start Stażu

Oferty pracodawców