Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lubelska Akademia Unii Europejskiej

Trwa rekrutacja do drugiej edycji półrocznego programu szkoleniowego, którego celem jest motywowanie młodych ludzi do podejmowania pracy w instytucjach unijnych.

Słuchacze Akademii zdobędą szeroką wiedzę merytoryczną i praktyczną, która przygotuje ich do funkcjonowania w strukturach UE. Nagrodą dla najlepszego „akademika” jest płatny staż w Parlamencie Europejskim.
Uczestnikami programu mogą być studenci i absolwenci z całej Polski, zainteresowani tematyką UE, pragnący podjąć pracę w instytucjach wspólnoty, znający języki obce.
LAUE to osiem jednodniowych spotkań, składających się wykładów i warsztatów, prowadzonych przez znawców tematyki Unii Europejskiej: niezależnych ekspertów, naukowców, pracowników instytucji europejskich.
Szkolenia w ramach projektu będą odbywały się od 1 grudnia 2007 do 10 maja 2008 – tylko w soboty i tylko w Lublinie. Koszt udziału to 299 PLN, ale uwaga: 5 wybranym słuchaczom ufundowane zostanie stypendium, finansujące koszty udziału. Zgłoszenia można wysyłać do 11 listopada.
Organizatorzy: Towarzystwo Współpracy Europejskiej i Centrum Inicjatyw Społecznych
 

Więcej informacji, aplikacja zgłoszeniowa i przebieg programu na stronie: www.laue.zbigniewzaleski.pl

Interesują Cię kursy i szkolenia? Zobacz więcej >>