Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lubelskie Dni Informatyki 2010

Już 11-12 maja odbędzie się w Lublinie jedna z największych imprez informatycznych w Polsce – Lubelskie Dni Informatyki. Będzie to trzecia odsłona zapoczątkowanej w 2008 roku serii konferencji o tematyce IT, skierowanej do pasjonatów informatyki z całej Polski.

W tym roku w ramach konferencji odbędą się pokazy komputerowe, które na pewno wiele osób zainteresują.
Zarówno pierwsza jak i druga edycja okazała się ogromnym sukcesem i spotkała się z wielkim entuzjazmem przybyłych gości. Studenci z Koła Naukowego Informatyków KUL pokazali jak znaczący jest potencjał Lublina – miasta szczycącego się posiadaniem trzech uczelni kształcących przyszłych specjalistów branży IT. Podczas ubiegłorocznej odsłony podczas trzech dni trwania imprezy ponad 400 uczestników wzięło udział w 14 wykładach poprowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin informatyki z całej Polski.

Również w tym roku podczas dwóch dni konferencji Lublin odwiedzą profesjonaliści, żądni wiedzy studenci oraz pasjonaci informatyki z całego kraju. Każdy z nich będzie miał możliwość poszerzenia swojej wiedzy podczas kilkunastu sesji tematycznych, prowadzonych przez doświadczonych prelegentów z całego kraju oraz najlepszych studentów z Lubelskich uczelni. Zakres poruszanych tematów jest bardzo szeroki, podczas konferencji każdy uczestnik będzie miał okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu systemów operacyjnych, baz danych, zarządzania projektami, tworzenia gier, nowych trendów w projektowaniu aplikacji internetowych i mobilnych oraz sieci komputerowych. Każdy kto interesuje się informatyką znajdzie coś dla siebie.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie http://lubelskiedniinformatyki.pl/, na której znajdują się najświeższe informacje na temat wydarzenia. W tym roku konferencja odbędzie się w Centrum Kongresowym przy ulicy Akademickiej 15, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy,
Organizatorzy Lubelskich Dni Informatyki 2010