Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Lublin też ma swój styl

Ponad 150 osób, 17 warsztatów i jedna impreza! Wszystko to w mikołajkowy weekend w Lublinie. Projekt Studentka z klasą to jedyne wydarzenie w regionie dające możliwość wykreowania indywidualnego wizerunku.

Kolejna już, trzecia edycja pozwoli uczestniczkom na konfrontację z profesjonalistami z dziedzin takich jak: wizaż, stylizacja, fryzjerstwo oraz autoprezentacja. W odpowiedzi na duże zainteresowanie młodych kobiet zmianą swojego stylu, liczba proponowanych warsztatów została zwiększona do 17.
 
Wachlarz szkoleń został poszerzony o kurs udoskonalania odzieży, gdzie będzie możliwość nauczenia się przemiany zwykłych ubrań w niesamowite kreacje. Podczas trzech dni eventu przewidziane są również zajęcia z samoobrony, w ramach których studentki zdobędą praktyczne umiejętności przydatne w sytuacjach zagrożenia. Kolejną nowością będzie umożliwienie wymiany garderoby w trakcie swapu w Chatce Żaka 5 grudnia już od godziny 1700.
 
Tradycyjnie na zakończenie projektu organizowana jest impreza w Fantasy Parku. Podczas niej przewidziane są liczne atrakcje, a wśród nich pokazy: mody, barmański, sztuk walki oraz wiele konkursów z nagrodami. Ponadto rozstrzygnięty zostanie konkurs Metamorfoza. Jego finalistka poza zestawem upominków od sponsorów, pod okiem specjalistów zostanie poddana zmianie swojego wizerunku.
 
Wszelkie informacje o programie, trenerach oraz szczegóły konkursu Metamorfoza znajdują się na stronie: www.studentkazklasa.pl
 

Zarząd Uczelniany Samorządu Studentów UMCS przy współpracy z Kołem Naukowym Ekonomistów UMCS w dniach 4-6 grudnia zaprasza na szkolenia z cyklu Studentka z klasą, na które zapisy uruchomione zostaną od 30 listopada w DS. „Babilon” (ul. Radziszewskiego 17/4) w godzinach 900-1500.