Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Made In Szczecin

Made In Szczecin to projekt skierowany do szczecinian, przedstawiający lokalną scenę garażową.

Innymi słowy prezentacja zespołów, które rzadko kiedy mają możliwość bycia usłyszanym przez szersze grono odbiorców. Jest to doskonała okazja do tego, by na własnych uszach przekonać się, w jakim kierunku rozwija się rodzima scena. Kolejne cykle przeglądu pokażą również namacalny postęp uczestników Made In Szczecin, co stworzy kontrapunkt, którego w Szczecinie brak. Atrakcyjność przedsięwzięcia nabiera wyrazu dzięki występowi uznanych muzyków.

       Uczestników oceniać będzie nie tylko profesjonalne jury złożone z ludzi postrzeganych jako muzyczne autorytety, ale i publiczność, do której należeć będzie decydujący głos. Udział umożliwia zaistnienie w świadomości entuzjastów muzyki. Jest to świetna forma promocji kapeli, choćby poprzez dzielenie sceny z doświadczonymi muzykami. Przewidziane nagrody mają na celu zachęcenie uczestników do doskonalenia swoich umiejętności. Laureaci przeglądu otrzymają nagrodę finansową, przewidziane są także nagrody rzeczowe. Udział w kolejnych odsłonach wydarzenia w charakterze supportu głównej gwiazdy byłby dodatkową atrakcją.

       Szczecin jest pełen pasjonatów, którym brakuje możliwości realizacji. Ważne jest, by wizerunek miasta zyskał na tle Polski, mienił się jako miejsce przyjazne ludziom twórczym. Ten cel zyskuje na znaczeniu zwłaszcza w kontekście ubiegania się o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Na ten rok organizatorzy przewidzieli punkt kulminacyjny Made In Szczecin. Wówczas to zostanie przeprowadzone podsumowanie dotychczasowych edycji w blasku gwiazd, dzięki którym wydarzenie skupiłoby na sobie uwagę całej Polski.

 
 
Przegląd uświetni występ grup Imish i Piloci Nocy
Zgłoszenia kapel do 28 marca.
Więcej informacji na stronie www.MadeInSzczecin.pl