Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Magazyny językowe – czytaj, słuchaj, oglądaj

Tylko kompleksowe podejście do kwestii nauki języków obcych gwarantuje ich skuteczne przyswojenie. Kontaktu z językiem, którego się uczymy, nie powinniśmy ograniczać jedynie do sporadycznych lekcji i konwersacji.

Codzienna i przynosząca efekty nauka to nie tylko słuchanie obcojęzycznej muzyki czy oglądanie filmów w oryginalnych wersjach językowych. To także lektura magazynów i czasopism, które nie są stricte podręcznikami. Godnymi polecenia pozycjami, jedynymi tego typu na rynku wspomagającymi naukę, są magazyny językowe wydawnictwa Colorful Media.

Tytuły takie, jak: Deutsch Aktuell, Français Présent, English Matters, Business English Magazine, ¿ESPAÑOL? Sí, Gracias, Ostanowka: Rossija! (Oстановка: Россия!) w przystępnej formie ciekawych artykułów, felietonów, wiadomości i recenzji, w naturalny sposób pomagają w procesie uczenia się języka obcego. Dzięki dołączonej do każdego tekstu liście tłumaczeń wybranych słówek i zwrotów oraz możliwości ściągnięcia wersji mp3 i plików video, utrwalają przyswojone zwroty i wyrażenia.

Z lekturą ww. tytułów nauka języków obcych jest jeszcze przyjemniejsza i skuteczniejsza, niezależnie od stopnia zaawansowania czytelnika.