Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Magdalena Staniek – Nieśmiałość. Zmień myślenie i odważ się być sobą

Nieśmiałość utrudnia ci kontakty towarzyskie? Zniechęca do podejmowania wyzwań zawodowych? Stoi na przeszkodzie w budowaniu związku? Wyjdź z kryjówki i rozpocznij nowe życie!

Z tym poradnikiem dowiesz się na czym polega nieśmiałość, określisz jej typ, którego zrozumienie stanowić będzie podstawę pracy nad jej eliminacją. Książka zawiera zbiór rad i przykładów z życia, pomagających w podnoszeniu samooceny i przezwyciężaniu własnych ograniczeń. Istotną jej częścią są ćwiczenia i zadania oparte o terapię poznawczo-behawioralną (TPB). Poradnik przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą pokonać nieśmiałość, pragną otworzyć się na ludzi i zacząć realizować własne plany i marzenia.

 
Znajdź własną drogę do śmiałości!
 
Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

·           wskazuje, jak poprzez zmianę myślenia znaleźć rozwiązanie problemów

·           pomaga radzić sobie z trudnymi emocjami

·           wykorzystuje jedną z najskuteczniejszych metod – terapię poznawczo-behawioralną

·           podpowiada, jak pomagać osobom, które cierpią z powodu nieśmiałości

·           przedstawia prawdziwe historie osób, które pokonały lęki i zaczęły żyć pełnią życia

 
O autorce:

Magdalena Staniek – psycholog, członkini stowarzyszenia Intro i specjalistka z zakresu relacji interpersonalnych, komunikacji i psychoterapii poznawczej. Prowadzi treningi umiejętności społecznych i warsztaty rozwijające kompetencje miękkie.

 
 
ISBN: 978-83-7788-302-0
Więcej informacji: www.SamoSedno.com.pl
 

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.