Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Makijaż kibicki krok po kroku z Simple Beauty

Przed nami najbardziej oczekiwane mistrzostwa w piłce nożnej. Zapewne, najbardziej oczekiwane przez naszych chłopaków. Ale nie bądźmy gorsze, przyłączmy się do kibicowania! Simple Beauty radzi jak zrobić makijaż idealny, abyśmy wyglądały zniewalająco podczas rozgrywek Euro 2012.

Spójrz na problem ciągłego oglądania meczów przez Twojego mężczyznę inaczej. Ty sprawisz sobie wyjątkowy look, a Twój mężczyzna będzie zachwycony, że choć przez chwilę dzielisz z nim jego pasję. Po prostu – przyłącz się do zabawy! Pierwszy mecz już 8 czerwca. Polska drużyna walczyć będzie z reprezentacją Grecji. Nie pozwól aby Twój chłopak o Tobie zapomniał. Przygotuj się i spędźcie ten czas razem! Wyglądaj pięknie i kibicuj, może nasi w końcu wygrają?!


Simple Beauty radzi jaki make-up pomoże Ci wyglądać niezwykle kobieco, ale jednocześnie, jak prawdziwy kibic. Przedstawiamy 7 kroków jak wykonać makijaż doskonały na stadion, czy kibicowanie przed telewizorem.

1)     Zacznij od kremu. Dobrze dobierz go do rodzaju swojej cery.
 

2)     Poczekaj chwilę a następnie nałóż podkład Simple Beauty. My użyliśmy aż trzech rodzajów fluidów w różnych odcieniach: jasnym, pośrednim oraz ciemnym. Na boki twarzy nałóż najciemniejszy podkład, pod oczami najjaśniejszy. Ciemnymi odcieniami skoryguj kształt twarzy (czoło, nos, żuchwa). Pamiętaj o zasadzie „jasny uwypukla, ciemny chowa”. Korektor rozświetlający nr 1 pod oczy wklep opuszkami palców, aby stał się niewidoczny pod okiem i odpowiednio rozjaśnił oraz rozświetlił okolice oczu.
3)     Nałóż biały cień Intensive nr 7 na górną powiekę. W wewnętrznych kącikach oczu nałóż najjaśniejszy odcień, w zewnętrznych najciemniejszy – grafitowy wypukły cień do powiek nr 12. Przy linii rzęs namaluj grubą czarną kreskę, którą następnie rozetrzyj. Połącz ją z ciemnym cieniem, aby oko było „przydymione”. Na zewnętrzne kąciki nałóż czerwony lub ciemnoróżowy cień. Pędzelkiem dokładnie rozetrzyj granice cieni aby nie było widocznych krawędzi. Dolną linię rzęs również pomaluj grafitowym cieniem. Na rzęsy nałóż mascarę pogrubiającą Simple Beauty. Brwi przeczesz szczoteczką i delikatnie przyciemnij kredką do brwi grafitową.

 

4)     Po wykonaniu makijażu oczu przystęp do pudrowania. Delikatnie wklep kosmetyk w tzw. strefę T czyli czoło, nos i brodę.

  

5)     Przy tym makijażu rezygnujemy z różu na rzecz biało-czerwonych pasków na policzkach. Możesz wykonać je za pomocą specjalnych farb lub kredek do malowania twarzy, dostępnych w sklepach z artykułami papierniczymi.

 

 

6)     Usta pomaluj na malinowo-czerwony kolor przy pomocy konturówki oraz pomadki kryjącej nr 202.

  

7)     Pozostały nam już tylko paznokcie. Nałóż na nie odżywkę podkładową Simple Beauty, a następnie pomaluj je intensywnym czerwonym lakierem nr 89. Na kilku paznokciach możesz dodatkowo zrobić wzorek nawiązujący do wzoru z piłki nożnej. My użyliśmy do tego białego lakieru Edel nr 40 oraz czarnego lakieru dekoracyjnego Simple Beauty nr 18. Nadmiar lakieru ze skórek usuń za pomocą korektora w pisaku. Na koniec nałóż utwardzacz, aby paznokcie dłużej pozostały w idealnym stanie. 

Makijaż: Marta Walaszczyk
Manicure: Anna Kaczmarska
Modelka: Dominika Zielińska

 

Kosmetyki Simple Beauty oraz Edel użyte do makijażu kibicki:


– fluid Long Lasting nr 1 Natural oraz nr 3 Sand Beige, Simple Beauty, cena: 15 zł
– fluid Rozświetlający nr 1 Natural, Simple Beauty, cena: 15 zł

– korektor rozświetlający pod oczy Natural, Simple Beauty, cena: 11 zł

– cień do powiek Intensive nr 7, Simple Beauty, cena: 7,50 zł

– wypukły cień do powiek nr 12, Simple Beauty, cena: 10 zł
– wodoodporny cień do powiek nr 12, Simple Beauty, cena: 9,50 zł
– black eyeliner Simple Beauty, cena: 16 zł

– mascara wodoodporna super pogrubiająca, Simple Beauty, cena: 11 zł

– kredka do brwi ze szczoteczką grafitowa, Simple Beauty, cena: 5,50 zł

– puder hipoalergiczny nr 1, Simple Beauty, cena: 10 zł
– konturówka do ust nr 8, Simple Beauty, cena: 5,50 zł
– pomadka kryjąca do ust nr 202, Simple Beauty, cena: 13 zł

 


– odżywka do paznokci podkładowa z jedwabiem, Simple Beauty, cena: 7,50 zł

– lakier do paznokci Simple Beauty nr 89, cena: 5,50 zł
– lakier do paznokci Edel de lux nr 44, cena: 8 zł
– lakier do paznokci Simple Beauty Nail Art nr 18, cena: 6 zł
– korektor lakieru, Simple Beauty, cena: 7 zł

– utwardzacz do paznokci 3w1, Simple Beauty, cena: 7,50 zł