Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Małgorzata Kamińska „Weź się” od Wydawnictwa Novae Res – do wygrania w konkursie!

Bielactwo to największy kompleks Zosi. Nie lubi siebie. Szczerze mówiąc, mało co lubi w swoim życiu. Weź się od Wydawnictwa Novae Res do wygrania w konkursie „Eurostudenta”!

Praca w plotkarskiej prasie zamiast rozrywki dostarcza jej rozczarowań. Nie potrafi definitywnie zerwać z chłopakiem. Były wciąż nie jest byłym, za co Zosia ma do siebie pretensje. Nic już się jej nie podoba i wszystko ją wkurza. Stwierdza więc, że czas spakować walizki i wylecieć do Hiszpanii. Wygląda to jak ucieczka od problemów, ale według niej to tylko wakacje. Plan jest prosty. W Tarifie, malutkim miasteczku nad oceanem, Zosia odpocznie, nabierze dystansu i sił, by radzić sobie z nierozwiązanymi problemami. Po miesiącu z nową energią wróci do Warszawy. Plan wydaje się doskonały, jeśli tylko Zosia będzie się go trzymać.

Małgorzata Kamińska – była studentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, bez dyplomu. Mimo to pracowała w największych polskich dziennikach, popularnych tygodnikach, a także w agencji fotograficznej. Była barmanką, managerką, sprzedawcą materiałów budowlanych. Ostatnie sześć lat spędziła w Hiszpanii, w niewielkim miasteczku nad oceanem, gdzie powstała jej pierwsza książka „Weź się”.