Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

MAN w Starachowicach – stań się częścią międzynarodowego sukcesu

Jeśli szukasz zadań pełnych wyzwań i stawiasz na rozwój zawodowy,
praca w MAN w Starachowicach jest właśnie dla Ciebie! To niepowtarzalna szansa uczestnictwa w procesie rozwoju innowacyjnych technik z branży automotive.

 

Zakład MAN Bus Sp. z o.o. funkcjonuje w Starachowicach od 1999 roku. Firma jest częścią globalnej Grupy MAN, wiodącego europejskiego przedsiębiorstwa z sektora zintegrowanych rozwiązań transportowych. Zakład w Starachowicach specjalizuje się w produkcji autobusów miejskich MAN Lion’s City z napędem konwencjonalnym, hybrydowym i gazowym. Wykonane w starachowickiej fabryce autobusy trafiają do klientów na całym świecie.
MAN w Starachowicach jest jednym z największych pracodawców w regionie i stale zwiększa zatrudnienie. Jako jeden ze światowych liderów rozwiązań technologicznych, firma MAN oferuje swoim pracownikom zadania pełne wyzwań, wymagające dużej odpowiedzialności i zaangażowania. Oferuje też wiele możliwości rozwoju osobistego – zarówno uczniom, studentom i absolwentom, jak i osobom posiadającym już pierwsze doświadczenia zawodowe.

Zakład dysponuje własnym centrum edukacyjnym oraz laboratoriami pomiarowymi i chemicznymi wyposażonymi w nowoczesny sprzęt. Aby zapewnić najwyższą jakość wyrobów i spełnić rosnące oczekiwania klientów, zakład w Starachowicach rozwinął specjalistyczne technologie produkcyjne. Firma, jako jedyny producent autobusów w Polsce, posiada w pełni zautomatyzowane urządzenie do tzw. kataforezy – najnowocześniejszą linię do zabezpieczania antykorozyjnego autobusów.

To oznacza pracę z najnowszymi technologiami, stałe doskonalenie posiadanych umiejętności i szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV i list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres e-mail: rekrutacja.starachowice@man.eu