Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy


Mars Polska Sp. z o.o.

adres: Kożuszki Parcel 42,
96-500 Sochaczew,

Biuro w Warszawie
Budynek Lumen k. Złotych Tarasów
ul. Złota 59, X piętro
00-120 Warszawa
telefon: (22) 595 50 00
www.marskariera.pl
» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy


Mars Polska

Make it mean more…

Pomyśl – praca, która znaczy coś więcej… Praca, która da Ci szansę na rozwój, stanie się Twoją pasją, pozwoli Ci łączyć życie zawodowe i osobiste…

Wyobraź sobie dużą, międzynarodową firmę… Kojarzysz takie marki jak Snickers®, Mars®, Twix®, M&M’s®, Pedigree® czy Whiskas®?

Wiesz już, co wyróżnia MARS spośród innych pracodawców?

Jesteśmy prywatną firmą rodzinną. Cenimy niezależność działania, które oparte jest na etycznych zasadach prowadzenia biznesu. Dlatego swoją przewagę konkurencyjną i strategię budujemy na Pięciu Zasadach: Jakości, Odpowiedzialności, Wydajności, Wzajemności i Wolności.

Zgodnie z naszą filozofią, największą wartość firmy MARS tworzą współpracownicy. Dlatego też poszukujemy ambitnych i nastawionych na ciągły rozwój osób. Jeżeli odpowiada Ci nasza kultura organizacyjna, chcesz prowadzić ciekawe projekty oraz liczysz na stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie – dołącz do nas!

O nas

MARS
Polska to jeden
z najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce
. Od wielu lat plasujemy się w
pierwszej dziesiątce pracodawców w ogólnopolskim prestiżowym rankingu
„Pracodawca Roku”. Na swoim koncie mamy wiele innych cennych nagród
i wyróżnień, a wśród nich tytuł „Solidny
Pracodawca Roku”, „Firma dla Inżyniera”, „Firma Przyjazna
Mamie”.
Dzięki głosom studentów z całej Polski otrzymaliśmy nagrodę ProJuvenes w
kategorii „najlepsza oferta staży i praktyk”.

Kierując się jedną z naszych Zasad – Wzajemnością dbamy o wszechstronny rozwój naszych współpracowników, a młodym ludziom, którzy nie boją się nowych wyzwań, dajemy możliwość rozwinięcia skrzydeł!

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej firmy, wejdź na marskariera.pl

Programy rozwojowe

Kariera w MARS

Szukasz stabilnej, dobrze płatnej pracy, pełnej wyzwań?

Czekamy na Ciebie.

Jeżeli ukończyłeś minimum III rok lub absolwentem dowolnego kierunku studiów i chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe – zapraszamy na staż MARS Business Experience!

Dla szczególnie ambitnych studentów ostatnich lat studiów i absolwentów przygotowaliśmy także prestiżowy program rozwoju – MARS Leadership Program . Pozwala on uczestnikom na realizację trzech ambitnych projektów podczas ok. 3 lat pracy w MARS. To niezwykła szansa na poznanie zasad działania naszego biznesu oraz na rozwój umiejętności zawodowych niezbędnych w dalszym rozwoju kariery zawodowej. Ukończenie programu z sukcesem jest gwarancją objęcia samodzielnego stanowiska w ramach naszej organizacji.
Więcej na temat programów i stażu znajdziesz w odpowiednich zakładkach lub na stronie marskariera.pl. Możesz złożyć swoją aplikację w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne  i dołączyć do jednego z wybranych działów:

 • Marketing,
 • IT,
 • Logistyka,
 • Zakupy,
 • Finanse,
 • Sprzedaż,
 • Personalny,
 • Produkcyjny,
 • Inżynieryjny,
 • Badań i rozwoju

MARS Business Experience

MARS Business Experience to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów oraz świeżo upieczonych absolwentów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.

Podczas 3-6 miesięcy trwania MARS Business Experience  zrealizujesz samodzielne i odpowiedzialne zadania, wynikające z realnych potrzeb biznesowych firmy. Opis zadań i działów, do których poszukujemy stażystów, znajdziesz od 3 marca na  marskariera.pl. Wszystkie staże rozpoczną się w lipcu.

Po zakończeniu stażu najlepszym stażystom zaproponujemy stałe zatrudnienie w naszej organizacji w wymiarze minimum 4 dni w tygodniu.

Staż realizujesz w wybranym dziale m.in:

 • Marketingu (Warszawa)
 • Personalnym (Warszawa lub Sochaczew)
 • Komunikacji korporacyjnej (Warszawa lub Sochaczew)
 • Finansowym (Warszawa lub Sochaczew)
 • IT (Warszawa lub Sochaczew)
 • Logistyki (Warszawa lub Sochaczew)
 • Inżynieryjnym (Sochaczew)
 • Produkcji (Sochaczew)
 • Sprzedaży (Warszawa)

Podczas MARS Business Experience otrzymasz umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości ok. 4700 zł brutto i jak każdy współpracownik MARS będziesz korzystał z wszystkich benefitów, m.in.:

 • dotowanych przez firmę posiłków,
 • bezpłatnych zajęć sportowych,
 • prywatnej opieki medycznej,
 • premii za punktualność czy ubezpieczenia medycznego 

MARS Business Experience to świetny sposób, aby rozpocząć swoją karierę w MARS – co roku po zakończonych sukcesem projektach wielu Stażystów zostaje z nami, podejmując stałą pracę lub rozpoczynając nasz program rozwojowy w ramach MARS Leadership Program.

   

MARS Leadership Program

World of possibilities awaits you!

Jeżeli szukasz nowych wyzwań – masz zdolności przywódcze i lubisz pracę zespołową oraz chcesz zdobywać i pogłębiać wiedzę ekspercką, sprawdź, co oferujemy w ramach MARS Leadership Program.

Podczas ok. 3-letniego programu, współpracując z wysokiej klasy menedżerami, będziesz realizować trzy indywidualnie zaplanowane projekty. Projekty te będziesz realizować w różnych działach firmy (być może także za granicą) albo w jednej z firm będących częścią MARS Inc.: Royal Canin lub Wrigley. Nad Twoim rozwojem będzie czuwać osobisty mentor, wspierający Cię podczas trwania całego programu. Razem przygotujecie indywidualny plan rozwoju, który pomoże w określeniu Twojej ścieżki kariery. Od momentu rozpoczęcia współpracy podpisujesz umowę na czas nieokreślony i korzystasz z wszystkich benefitów pracowniczych.

Każda osoba, która z sukcesem zakończy program otrzymuje awans i obejmuje samodzielne stanowisko w ramach struktur organizacji. Aplikować na MARS Leadership Program można przez cały rok na marskariera.pl. Szukaj odpowiednich ogłoszeń rekrutacyjnych w zakładce „Aplikuj”. W opisie programu podany będzie także obszar biznesowy, w którym uczestnik programu rozpocznie pracę po zakończeniu programu.

Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny na wszystkie stanowiska w MARS Polska (w tym także na Program Praktyk Letnich) składa się z kilku etapów:

I – W odpowiedzi na konkretne ogłoszenie rekrutacyjne na stronie marskariera.pl złóż swoją aplikację

II – Czekaj na telefon z naszej strony – wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

III – W wypadku niektórych rekrutacji, wybrane osoby poprosimy o rozwiązanie testów on-line zanim zostaną zakwalifikowane do kolejnego etapu.

IV – Ostatni etap to Assesment Center. Podczas całodniowego spotkania w siedzibie naszej firmy poprosimy Cię o rozwiązanie zadań pod okiem specjalistów pracujących w naszej organizacji. Typ zadań, które Cię czekają podczas AC, zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Podczas AC spotkasz się także z potencjalnym przełożonym.

Oferty pracodawców