Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Masz indeks? Masz stówkę … w kieszeni!

Tylko teraz specjalna opcja dla studentów I roku wszystkich uczelni w Polsce!

Pierwszy rok studiów to nie lada przeżycie! Nowe mury, nowi znajomi, bliskie spotkania z Panią z Dziekanatu! Właśnie teraz zaczynacie nowy etap swojego życia i to od was zależy jak będzie on wyglądał. Może na zawsze kojarzyć się z ostrą walką stoczoną w bibliotece lub „time of your life” który będziecie wspominać jeszcze długo po zakończeniu studiów!

 

Warto postawić na studencką integrację, bo właśnie możliwość poznawania nowych ludzi jest jedną z fajniejszych opcji studiowania! Studenckie wyjazdy zimowe to najlepszy sposób na zmontowanie dobrej ekipy z którą przebrniecie przez następnych kilka lat! Niska cena, doskonałe towarzystwo, imprezy w gronie nietuzinkowych ludzi i przede wszystkich neutralne otoczenie!

 

Z racji awansu na rolę studenta i tak jesteście do przodu, ale na przełamanie pierwszych stresów mamy dla was prezent! Złapcie pierwszy indeks i legitkę, i wpadajcie na www.snowcamp.pl, bo od dzisiaj, wszyscy studenci pierwszego roku (nieważne jakiej uczelni) dostają od nas 100 PLN* zniżki na wszystkie wyjazdy…

…i tak aż do wakacji!
 
 

*Co zrobić żeby otrzymać zniżkę? Wystarczy zapisać się na wyjazd korzystając z formularza online ze strony http://www.snowcamp.pl, wpisać w polu uwagi nazwę uczelni i przesłać skan aktualnej legitki na info@snowcamp.pl!

 
To wszystko!

Widzimy się na stoku!

 
 

(promocja)