Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Masz oko na podatki i widzisz się w EY? Weź udział w konkursie EYe on Tax!

Rozpocznij nowy rok akademicki, zgłaszając się do konkursu EYe on Tax, a już po zimowej sesji może okazać się, że czeka na Ciebie oferta kariery w wybranym zespole podatkowym w EY oraz nagroda pieniężna.

Aby mogło się tak stać, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie www.eyeontax.pl. Będzie on dostępny od 1 października do 13 listopada 2020 roku. Zarezerwuj sobie jesienne popołudnie na obejrzenie filmu, przeczytanie artykułu i wysłuchanie krótkiego podcastu, których tematem będzie… jeden z naszych podatkowych projektów. Na koniec rozwiąż szybki test, który wzbogaci Cię o wirtualne EYRO. Nie ma jednak nic cenniejszego niż wiedza, dlatego EYRO wymienisz na bilet na wybrane przez Ciebie warsztaty online. Ty wybierzesz tematykę, a my najciekawsze, praktyczne case’y, które wspólnie omówimy i rozwiążemy.  Potem trzeba będzie popracować samodzielnie, bo by dostać się do Wielkiego Finału konieczne będzie rozwiązanie w ciągu doby 2 z 6 innych case’ów. Najlepsze propozycje będą przepustką do ostatniego etapu.

Wtedy przyjdzie czas na pracę zespołową, choć w trybie online. Weźmiecie udział w wirtualnej rozprawie sądowej a wygrać będzie można nie tylko sprawę, ale także ofertę kariery w wybranym zespole EY TAX oraz 24 000 zł do równego podziału dla członków zwycięskiego zespołu. Przegranie sprawy nie będzie jednak oznaczało braku nagród. Zespół, który zajmie II miejsce otrzyma bowiem
8 000 zł do równego podziału.

To już XVI edycja naszego konkursu, w którym studenci mają szansę nie tylko się sprawdzić, ale przekuć wiedzę teoretyczną w umiejętności praktyczne. Co roku jesienią zgłaszają się osoby, które chcą zmierzyć się z przygotowanymi case’ami. Tegoroczny finał będzie szczególnie wymagający ze względu na formułę online. Z pewnością będzie to dodatkowy sprawdzian dla naszych uczestników, ale to też warunki, w jakich obecnie większość z nas pracuje. W naszym konkursie to jest właśnie niezwykle cenne – pokazujemy, jak zawód doradcy i eksperta podatkowego wygląda w rzeczywistości i codziennej praktyce – mówi Karolina Wiśniewska, koordynatorka konkursu EYe on Tax.