Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Masz talent do muzyki? Spróbuj swoich sił!

Grasz na gitarze lub perkusji? A może na flecie, oboju, klarnecie, saksofonie lub fagocie? Trąbce, puzonie, eufonium, waltorni lub tubie? Jeśli tak, to Orkiestra Reprezentacyjna AGH zaprasza Cię do dołączenia w swoje szeregi!

10 i 12 października odbędą się spotkania rekrutacyjne do Orkiestry Reprezentacyjnej AGH.

ORAGH występuje zarówno w krakowskich klubach studenckich, jak i na międzynarodowych festiwalach, nawiązując zawsze rewelacyjny kontakt z publicznością.
Występy muzyków uświetniają wszystkie ważne wydarzenia w Akademii Górniczo-Hutniczej, takie jak: Barbórka, Dni Otwarte, Dzień Hutnika, Juwenalia czy wreszcie Dzień AGH.
W trakcie roku akademickiego koncerty orkiestry wpisały się na stałe w repertuar w Klubie GWAREK oraz w Klubie STUDIO. Artyści wykonują głównie muzykę rozrywkową, filmową, jak również popularne marsze.

Orkiestra Reprezentacyjna AGH łączy utalentowanych młodych ludzi, studiujących na różnych kierunkach studiów, którzy pragną wspólnie tworzyć muzykę. Skład orkiestry regularnie się zmienia, przybywa nowych członków, a wielu absolwentów, mimo zakończenia studiów, kontynuuje muzyczną przygodę z ORAGH. Fajnie jest grać w orkiestrze.

Przesłuchania rozpoczną się o godz. 18.00 w Studiu Muzycznym Kotłownia (ul. Witolda Budryka 4).

Więcej tutaj >>>