Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

MatchBeta to nowy, innowacyjny program społeczny, który dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji pomaga młodym ludziom wejść na rynek pracy, a pracodawcom znaleźć idealnego kandydata  na staż lub praktykę.

 

Sercem programu jest test MatchBeta inteligentny doradca kariery, pierwsze tego typu narzędzie na polskim rynku. Stworzyliśmy je we współpracy z Centrum Innowacji Uniwersytetu SWPS oraz zespołem Data Analytics PwC. To interdyscyplinarne narzędzie, które nie tylko pozwala zbadać zawodowy potencjał, ale także potrafi zarekomendować kandydatowi ścieżkę kariery.  

 

Test MatchBeta bada kilka obszarów potencjału zawodowego: zainteresowania, preferencje odnośnie środowiska pracy, inteligencję werbalną, inteligencję logiczną, pamięć, szybkość uczenia się oraz cechy osobowości. Aplikacja wykorzystuje sztuczną inteligencję, która na podstawie danych uzyskanych od osób z doświadczeniem zawodowym, wyciąga odpowiednie wnioski i rekomenduje studentowi i absolwentowi ścieżkę kariery najbardziej dopasowaną do jego naturalnego potencjału, a także wskazuje mocne strony i potencjalne obszary do rozwoju. 

 

Test MatchBeta jest całkowicie darmowy i jego wypełnienie zajmuje około 10 minut.

 

 

 

 

 

 Co zyskuje student?

 

 

 

 

Test MatchBeta oraz dodatkowe informacje o projekcie znajdują się na stronie www.matchbeta.pl

 

Oferty pracodawców