Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

 

McDonald’s Polska 
ul. Marynarska 15, 
02-674 Warszawa
https://praca.mcdonalds.pl/
tel. 22 211 58 00

 

 

Witamy w McDonald’s!

 

Do pracy w McDonald’s potrzebujesz przede wszystkim chęci – cała reszta jest po naszej stronie. Już nasza w tym głowa, żeby odpowiednio przygotować Cię do samodzielnej pracy. Wdrożymy Cię w tajniki pracy na każdym stanowisku i zawsze będziemy Twoim wsparciem. Jeśli Ci się spodoba, Ty też zaczniesz szkolić innych, nauczysz się zarządzać zespołem, a może i całą restauracją? Od pracownika restauracji do kierownika? Z nami to wcale nie jest trudne!

 

Ludzie Maka to m.in. studenci, seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami czy rodzice, łączący pracę z wychowaniem dzieci. U nas płeć, wiek, kolor skóry czy wyznanie nie mają znaczenia, bo wszyscy pracujemy ramię w ramię. Każdy z pracowników ma gwarantowaną umowę o pracę i taką samą szansę na awans. A do tego elastyczny grafik i pakiet niezbędnych szkoleń!

 

CHODŹ, pracuj w McDonald’s! Z NAMI!

 

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

Zanim po raz pierwszy usłyszysz „Witamy w McDonald’s”, chcemy pokazać Ci plusy związane z pracą w naszych restauracjach. Zobacz, co Cię czeka. Z nami!

ELASTYCZNY GRAFIK

Masz dużo wolnego czasu? Świetnie! Studiujesz dziennie, wieczorowo lub zaocznie, a do tego chcesz łączyć pracę z realizacją swoich pasji? Żaden problem! Do każdego podchodzimy indywidualnie – dopasujemy grafik do Twoich potrzeb.

PERSPEKTYWY ROZWOJU

Masz ambicje i widzisz się na wyższym stanowisku? McDonald’s to miejsce dla Ciebie! U nas ścieżka rozwoju jest jasna i taka sama dla wszystkich – Ty się angażujesz, a my to doceniamy!

STABILNOŚĆ ZATRUDNIENIA

Gwarantujemy stabilną pracę i wypłatę zawsze na czas. Potrzebujesz pracy do końca studiów, na część etatu? A może aż do emerytury? U nas wszyscy mają umowę o pracę.

UŁATWIONY START W PRACY

­To Twoja pierwsza praca i początek zawodowej drogi? Spokojnie, we wszystko Cię wdrożymy – przecież każdy kiedyś zaczynał.

BĄDŹ SOBĄ

Doceniamy różnorodność i wiemy, że jest to siła McDonald’s. Szukasz pracy, w której możesz być sobą i chcesz pracować z ludźmi, którym też na tym zależy? Tu jesteś wśród swoich!

RÓŻNORODNOŚĆ I RÓWNOUPRAWNIENIE

W McDonald’s każdy jest inny, ale wszyscy jesteśmy tak samo ważni. Niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, wyznania czy zainteresowań – u nas jest miejsce dla każdego.

ŚWIETNA ATMOSFERA

Jesteśmy rodziną. To nie puste słowa, ale obietnica – poczujesz się tu jak w domu. McDonald’s to nie tylko praca – to przede wszystkim ludzie, którzy darzą się szacunkiem!

PEŁNE PRZYGOTOWANIE

W pełni przygotujemy Cię do pracy, zapewniając nie tylko sprzęt i ubranie, ale także wszystkie szkolenia i wsparcie doświadczonych osób.

 

 

 

Programy rozwojowe

Rozwój i szkolenia

 

Z nami się rozwiniesz i sięgniesz po więcej. Z dumą mówimy, że McDonald’s daje umiejętności na całe życie – rozwiniesz kompetencje, które wielokrotnie wykorzystasz w praktyce i to nie tylko w pracy. Już na początku kariery weźmiesz udział w Programie Szkolenia Załogi, który przygotuje Cię do pracy w restauracji. Nie martw się, jeśli nie masz doświadczenia – wszyscy byliśmy kiedyś w tym miejscu! W ramach programu zdobędziesz umiejętności pozwalające pracować na wszystkich podstawowych stanowiskach: przygotowywać produkty, obsługiwać urządzenia, dbać o naszych gości.

 

Na tym oczywiście nie koniec! Obiecujemy, że będziemy Cię wspierać na kolejnych stanowiskach. Mamy specjalne programy szkoleniowe, rozwijamy umiejętności liderskie i te związane z obsługą gościa, zarządzaniem zespołem czy komunikacją. Nad Twoimi szkoleniami będzie czuwał zespół ekspertów z Twojej restauracji i działu rozwoju w biurze McDonald’s. Na każdym etapie zadbamy o rozwój Twoich umiejętności i przygotowujemy Cię do kolejnego awansu. Już od drugiego kroku – stanowiska instruktorskiego – umożliwimy Ci zdobywanie kompetencji liderskich. Jeśli dzięki nim zdecydujesz się na dalszy rozwój, weźmiesz udział w szkoleniach managerskich w Polsce, a nawet na Hamburger University w Monachium.

 

Proces rekrutacyjny

 

Wiemy, że zależy Ci na czasie, dlatego nasze rekrutacje są proste i szybkie. Nie musisz pisać listów motywacyjnych, wystarczy, że przyjdziesz do wybranej restauracji i zgłosisz się do kierownika.

 

Możesz też aplikować na stronie: https://praca.mcdonalds.pl/oferty-pracy

 

 

Oferty pracodawców