Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Profil pracodawcy

 

 

McDonald’s Polska 
ul. Marynarska 15, 
02-674 Warszawa
https://praca.mcdonalds.pl/
tel. 22 211 58 00

 

 

McDonald’s jest jednym z największych pracodawców w Polsce – obecnie zatrudnia ponad 24 000 osób. Wśród pracowników są zarówno studenci, jak i seniorzy, a także osoby z niepełnosprawnością czy młode matki, łączące pracę z wychowaniem dzieci. Każdy z pracowników ma gwarantowaną umowę o pracę i taką samą szansę na awans. McDonald’s jest atrakcyjnym pracodawcą również ze względu na elastyczny grafik, który umożliwia pogodzenie pracy z innymi zajęciami. Kandydaci nie muszą mieć doświadczenia w gastronomii, ponieważ firma zapewnia niezbędne szkolenia.

» zobacz oferty pracy tej firmy «

Kim jesteśmy

 

Do pracy w naszych restauracjach zapraszamy wszystkich – studentów dziennych, wieczorowych i zaocznych. Nieważne, czy uczysz się w tygodniu, czy w weekendy, ani to, kiedy wychodzisz na imprezę. U nas samodzielnie decydujesz, czy wolisz pracować na cały etat, czy tylko na jego część, oraz w jakich godzinach możesz przychodzić do restauracji.

 

Nie masz doświadczenia w gastronomii? A może w ogóle będzie to dla ciebie pierwsza praca? Dobrze się składa, wielu z nas też tak zaczynało. Niczego się nie obawiaj, bo wszystkiego Cię nauczymy – wystarczą nam Twoje chęci do pracy.

 

Sprawdź, co możemy Ci zaoferować:

Stabilne i bezpieczne zatrudnienie – wszyscy pracownicy mają zapewnioną umowę o pracę, czyli płatne urlopy, ubezpieczenie zdrowotne i wypłatę zawsze na czas.

 

Elastyczność pracy – samodzielnie decydujesz, ile godzin w tygodniu chcesz pracować. Możesz też wybrać, kiedy i w jakich porach chcesz przychodzić do restauracji.

 

Łatwy start – nie musisz mieć doświadczenia, nam wystarczą Twoje chęci. Wszystkiego Cię nauczymy od podstaw. Z pomocą naszego zespołu na pewno sobie świetnie poradzisz!

 

Najlepsza atmosfera – powiedzieć, że mamy przyjacielską atmosferę, to jakby nic nie powiedzieć. U nas naprawdę możesz być sobą – nieważne, jakiej muzyki słuchasz, co lubisz robić w wolnym czasie, czy wolisz psy, czy koty – u nas wszyscy wspierają się wzajemnie, bo w końcu gramy do jednej bramki!

 

Pakiet cenionych na rynku pracy umiejętności – multizadaniowość, praca w zespole, radzenie sobie w nieoczekiwanych sytuacjach, zarządzanie i planowanie – to tylko niektóre umiejętności, które u nas zdobędziesz. Nawet jeśli Twoja kariera potoczy się poza McDonald’s, na pewno Ci się przydadzą.

 

Udział w ciekawych projektach – jesteśmy międzynarodową firmą z dużymi możliwościami. Nasi pracownicy mogą brać udział w ogólnopolskich konkursach, szkoleniach wyjazdowych, a także dodatkowych inicjatywach, dzięki którym mogą odkrywać nowe miejsca na mapie Polski i nie tylko.

 

Realna szansa awansu – aż 98% kierowników zatrudnionych w McDonald’s zaczynało pracę na podstawowym stanowisku w restauracji. Kształcimy przyszłych liderów, a ludzie zarządzający naszymi zespołami mogą poczuć na własnej skórze, jak się prowadzi firmę. No i najważniejsze: awansować możesz szybko, nawet w kilka miesięcy!

 

Proces rekrutacyjny

Wiemy, że zależy Ci czasie, dlatego nasze rekrutacje są proste i szybkie. Nie musisz pisać listów motywacyjnych, wystarczy, że przyjdziesz do wybranej restauracji i zgłosisz się do kierownika. Możesz też aplikować na stronie: https://praca.mcdonalds.pl/oferty-pracy

 

Oferty pracodawców