Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Menadżer kolarski 2008

Poprowadź swój zespół do zwycięstwa! Decyduj o taktyce i strategii swojej drużyny. Każ swoim zawodnikom pędzić ku finiszowi, by założyć upragniony żółty trykot. Podpisuj kontrakty, organizuj sprzęt i planuj treningi. Zobacz, jak wygląda zarządzanie kolarską drużyną!

„Menadżer kolarski 2008” to kolejna z odsłon ukazującej się od 2001 roku serii gier z gatunku sportowych symulacji. W grze wcielamy się w menedżera jednego z sześćdziesięciu pięciu oficjalnych zespołów kolarskich. Do naszych zadań należy m.in. rekrutacja sportowców, zarządzanie finansami, pozyskiwanie sponsorów, załatwianie i podpisywanie transferów, treningi z podopiecznymi, zarządzanie i organizacja pracy zespołu kolarskiego. Jednak najważniejszym z naszych zadań jest poprowadzenie naszej grupy (najlepiej oczywiście do zwycięstwa) przez cały kolarski sezon.
Już na samym początku pozytywnie zaskakuje realizm gry, producenci zadbali o to by wszystkie kluby i postaci były autentyczne, niby mała rzecz a cieszy. Prościej współpracować z postaciami, które znamy z ekranu telewizora niż z anonimowymi sportowcami. W grach typu menadżer nie jesteśmy w stanie uniknąć wielu tabelek, wykresów, informacji, zestawień, także w tej jest tego pod dostatkiem, ale wszystko to, tylko pomaga nam w uzyskaniu jak najlepszych wyników przez nas zespół. Grafika jest na średnim poziomie, jednak w trybie wyścigu możemy podziwiać świetną grafikę, aż się chce patrzeć jak kolarze pokonują kolejne etapy. Muzyka na początku miła dla ucha, po kilku chwilach staje się nieznośna i automatycznie ściszamy głośniki. Wymagania sprzętowe: Windows 98/ME/2000/XP, CPU Pentium III 1GH, 256 MB RAM, 3GB wolnego miejsca na dysku, DVD-ROM. Całość sprawia bardzo dobre wrażenie, a gdy spojrzy się na cenę gry, jedyne 19,99, to naprawdę warto się poważnie zainteresować zakupem. Dla fanów tego typu sportu pozycja obowiązkowa!

Dystrybucja: City Interactive