Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Mentos Pure Fresh – eksplozja świeżości

Wystarczy sięgnąć po nowe gumy do żucia Mentos Pure Fresh, aby poczuć odświeżenie jakiego nigdy wcześniej nie zaznałeś!

Poznaj zupełnie nowe wrażenia z żucia gumy! Poczuj eksplozję świeżości i smaku zamkniętą w jednej drażetce. Mentos Pure Fresh to unikalna w Polsce guma do żucia z płynną esencją! Zawiera naturalny ekstrakt z zielonej herbaty. Skutecznie odświeża oddech pozostawiając miłe uczucie w ustach.
 
Bezcukrowe gumy do żucia Mentos Pure Fresh swój słodki smak zawdzięczają maltitolowi oraz ksylitolowi – niskokalorycznym substancjom słodzącym, minimalizującym ryzyko wystąpienia próchnicy. Maltitol niektórych owocach, grzybach, warzywach, twardym drewnie (szczególnie brzozowym – Finowie nazywają go stąd “brzozowym cukrem”) i kolbach kukurydzy. i ksylitol to naturalne składniki, niezawierające sztucznych dodatków. Maltitol pozyskiwany jest zwykle z maltozy znajdującej się w ziarnach zbóż (np. kukurydzy), natomiast ksylitol możemy znaleźć w
 
Guma do żucia Mentos Pure Fresh gwarantuje najwyższej jakości doznania w dwóch smakach:
  •       Fresh Mint – krystaliczne odświeżenie pieprzowej mięty
  •       Lime Mint – orzeźwiająca limonka i odświeżająca mięta
Mentos Pure Fresh kusi nie tylko smakiem ale także opakowaniem. Duża, praktyczna butelka z 30 drażetkami sprawi, że świeżość Mentos’a będzie zawsze pod ręką, a gum nie zabraknie przez długi czas. Mentos Pure Fresh znakomicie sprawdzi się w biurze, w domu czy samochodzie. Szczelne i bezpieczne opakowanie możesz nosić w plecaku czy torbie fitness. A jeśli wieczorem czeka Cię wspaniała randka czy wyjście z przyjaciółmi sięgnij po Mentos Pure Fresh w eleganckim pudełeczku „z okienkiem”. Z łatwością zmieścisz je w małej torebce czy kieszeni. To znakomity sposób na szybkie, miętowe odświeżenie. Skuś się na Mentos Pure Fresh i zobacz, co jest „na czasie”!
 
PROMOCJA.