Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Mierz wysoko. Ułóż karierę swoich marzeń z Ernst & Young!

Pracodawca nr 1* w Polsce zatrudni ok. 200 nowych osób w pięciu biurach na terenie Polski: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i we Wrocławiu. Nie tylko wykształcenie i kwalifikacje przesądzą o wyborze najlepszych. Ważnym kryterium są również umiejętności miękkie kandydatów.

Studenci kończący obecnie studia magisterskie oraz absolwenci wyższych uczelni kierunków  ekonomicznych, biznesowych, prawniczych i technicznych mogą aplikować na stanowiska asystenckie  do wszystkich działów EY: Audytu, Doradztwa Biznesowego, Podatkowego i Transakcyjnego. Firma  zatrudni również studentów I roku studiów magisterskich ww. kierunków (IV roku studiów jednolitych) na stanowiska praktykantów. – Przed młodymi osobami wchodzącymi na rynek pracy stoją wysokie  wymagania. Zależy nam na kandydatach, których motywują wyzwania, rozwiązywanie ciekawych i złożonych problemów, chęć rozwoju. Cenimy również kreatywność, elastyczność i umiejętność  dostosowania się do zmieniających warunków – mówi Anna Woźniak, menedżer ds. rekrutacji w EY. 

KWALIFIKACJE TO NIE WSZYSTKO
Jak wynika z badania „Kompetencje i kwalifikacje poszukiwane  przez pracodawców wśród absolwentów szkół wyższych  wchodzących na rynek pracy”**, co trzeci respondent badania (32%) wskazał kompetencje  osobowe i interpersonalne za najważniejsze kryterium oceny. Na drugim miejscu (25%) znalazły się kompetencje  intelektualne  i akademickie. – Nasza firma gwarantuje młodym osobom satysfakcjonującą  pracę w międzynarodowym zespole specjalizującym się w doradztwie firmom z kilkudziesięciu sektorów gospodarki. Szkolenia, zaangażowanie w różne projekty, przejrzyście usystematyzowana ścieżka kariery to tylko niektóre elementy naszej oferty dla nowych pracowników.

Możliwości, które daje  Ernst & Young, są bardzo konkurencyjne i doceniane  przez osoby rozpoczynające u nas karierę zawodową – zaczynają  „poziom wyżej”! – mówi Agnieszka Maciejewska, dyrektor  ds. personalnych w  EY. – Staramy się spełniać oczekiwania absolwentów, wkraczających na rynek pracy – zarówno jeśli chodzi o aspekty dotyczące kariery zawodowej, jak i kultury organizacyjnej.  Oferujemy nie tylko   ciągły  rozwój zawodowy, ale też stabilność zatrudnienia. Przykładamy również wagę do „work-life balance” – zachowania równowagi  między życiem osobistym a zawodowym. Aby wzmocnić swoją markę pracodawcy, i tym samym przyciągnąć największe talenty, ostatnio wdrożyliśmy program EY Care & Wellness dla pracowników, w ramach którego oferujemy m.in. masaże profilaktyczno- lecznicze, dostawę świeżych owoców do biura czy cykle wykładów na tematy dotyczące ochrony zdrowia.

Aplikuj online do 8 kwietnia:

www.ey.com.pl/kariera

Dołącz do nas: www.Facebook.com/EY.Kariera

* wg rankingu Universum i AIESEC
** Badanie przeprowadzone przez Ernst & Young, SGH i American Chamber of Commerce w maju  2012 roku (wśród ponad 60-ciu podmiotów obejmujących głównie średnie i duże firmy).