Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Mimozami jesień się zaczyna, a wiosna… Śląskimi Targami Kariery na UŚ

Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim,6 marca 2014

Już 6 marca 2014 roku na Wydziale Prawa Uniwersytetu Śląskiego, odbędzie się wiosenna edycja Śląskich Targów Kariery.

Marzec to doskonały moment na poszukiwanie pracy, praktyk i staży. Rozpoczynają się wówczas rekrutacje do wakacyjnych programów staży i praktyk, które często kończą się propozycją stałego zatrudnienia. Uczestnictwo w Targach Kariery jest zatem doskonałą okazją do wejścia na wymarzoną ścieżkę kariery.

Na Targach studenci i absolwenci spotkają czołowych pracodawców regionu i będą mogli zapoznać się z ofertami pracy, praktyk i staży, a także otrzymają Mapę Targową Pracodawców oraz materiały informacyjne. Bezpośrednie spotkania z przedstawicielami firm pozwolą na zebranie informacji na temat wymagań i oczekiwań wobec kandydatów oraz rozwianie wszelkich wątpliwości związanych z potencjalnym zatrudnieniem. Przez cały czas trwania Targów organizowane będą prezentacje, związane z poszukiwaniem pracy, rozwojem osobistym, czy rozwiązywaniem problemów biznesowych.

Uczestnicy Targów mogą zasiąść do Okrągłego Stołu z Pracodawcą, czyli wziąć udział w ROZMOWACH NA OKRĄGŁO. Ta unikalna formuła spotkań pozwala na rozmowę z wymarzonym pracodawcą twarzą w twarz i poznanie go z innej strony. Rozmowy odbywają się w małych grupkach (8-10 osób) i trwają około 30 minut. Ze względu na limitowaną ilość miejsc, konieczna jest wcześniejsza rejestracja (mail kontaktowy: biuro@targikariery.com).

Zapraszamy również do STREFY KONKURSÓW i NAGRÓD. Każdy, kto odpowie na trzy pytania dotyczące Targów, weźmie udział w loterii fantowej (każdy los wygrywa: kubki, notesy, ołówki). Warto również wziąć udział w badaniu „Opisz swoje wymarzone miejsce pracy” i wygrać atrakcyjne nagrody! Do wygrania m.in.: 7-calowy tablet Smasung Galaxy Tab 3 i książki wydawnictw: Znak, Wolters Kluwer i Harvard Business Review.

Gdzie?:

Kampus UŚ, Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa, KatowiceKiedy?:6 marca2014 roku, w godz. 10.00-15.00

Co?:

Organizatorami

Patronat honorowy

Sponsorem Głównym

Partnerem Strategicznym

PatronatMedialny

Dyrektor Targów:

Koordynator Projektu:

Julia Bojanowska, julia.bojanowska@hrminstitute.pl, +48695 605 145.objęli:TVP Katowice, Gazeta Praca, Praca.pl, Infopraca, Jobs.pl, Laboratoria.net, Kariera wFinansach, Kariera Plus, Semestr, Eurostudent, Podaj Dalej!, Radio Egida, Gazeta Uniwersytecka UŚ, WięcJestem!, Telewizja Internetowa UŚ, dlaStudenta.pl.Anna Macnar, objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. Dr hab. Wiesław BanyśTargów jest NGA HRjest Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.Targów są Marklineoraz HRM Institute, atrakcyjni pracodawcy; praca; praktyki; staże; prezentacje; warsztaty, „Rozmowy na okrągło”.anna.macnar@targikariery.com, +48500041562.

Szczegóły: www.targikariery.com