Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Młode talenty na Heineken Open’er Festival 2008

Na festiwalu Heineken Open’er, który odbędzie się w dniach 4-6 lipca w Gdyni, zagra kilkanaście młodych, utalentowanych polskich zespołów.

Jak podają organizatorzy, na Scenie Young Talents zagrają: New York Crasnals, Pornohagen, Polpo Motel, Sekend Hend, BIFF, Dav Intergalactic, California Stories Uncovered, Kleiber, Ziemianie, Radio Bagdad, Bajzel, Setting The Woods On Fire!, Gasoline i Kolorofon.
 
Dzięki Scenie Young Talents zaprezentowane zostanie to, co w polskiej muzyce nowe, świeże i niezależne. Młode zespoły grające indie rock, awangardowy hip hop, post rock, trip hop i avant pop będą miały okazję pokazać się po raz pierwszy przed dużą publicznością, a doświadczeni artyści powrócą w nowych odsłonach.
 
Na tegorocznym Open`er Festival nie zabraknie działań informujących o zasadach odpowiedzialnego spożywania alkoholu. Podobnie jak w ubiegłym roku akcja społeczna „Ciesz się Heinekenem – bądź odpowiedzialny” (Enjoy Heineken Responsibly) będzie koncentrować się na kilku obszarach:
 
– przypominaniu kierowcom o konieczności nie wsiadania za kierownicę po spożyciu alkoholu
– poinformowaniu uczestników festiwalu o możliwości pozostawienia samochodu na specjalnie przygotowanym parkingu i skorzystania z bezpiecznych, alternatywnych środków transportu
– problemie spożywania alkoholu przez osoby niepełnoletnie.
 
Akcja będzie przypominać sprzedawcom, że zabroniona jest sprzedaż alkoholu osobom poniżej 18-stego roku życia, a uczestnikom Open`er Festival zwracać uwagę na konieczność okazania dowodu tożsamości przy zakupie alkoholu, jeśli pojawią się wątpliwości odnośnie wieku osoby kupującej alkohol.
 
 
HEINEKEN OPEN’ER FESTIVAL 2008
 
DATA: 4-6 lipca 2008
MIEJSCE: GDYNIA, Lotnisko Babie Doły (Kosakowo)
CENY KARNETÓW:
karnety bez pola namiotowego 269 PLN, z polem namiotowym 289 PLN
oraz bilety jednodniowe 140 PLN
BILETY DO NABYCIA: www.opener.pl oraz w sieci punktów www.ticketpro.pl i www.eventim.pl 
ORGANIZATOR: Alter Art 
Więcej informacji na stronach www.alterart.pl oraz www.heinekenmusic.pl