Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Młodzi na start!

Jesteś w trakcie lub tuż po studiach i chciałbyś rozpocząć karierę w stabilnie, dynamicznie rozwijającej się firmie, która od lat działa na polskim rynku i zasłużyła na zaufanie zarówno klientów, jak i pracowników? Aplikuj do Tesco.

W Tesco masz szansę na pracę przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach w miłej atmosferze i w międzynarodowym środowisku oraz uzyskanie stabilizacji i odpowiednich zarobków. Dodatkowym atutem jest praca w centrum Krakowa.

 

Dobre miejsce pracy

 

Pewność zatrudnienia, jak również elastyczność dopasowania godzin pracy i grafiku do trybu życia oraz indywidualnych potrzeb to główne zalety zatrudnienia w Tesco. Nietrudno tu o umowę o pracę, a w przypadku studentów o umowę zlecenie. Jak to wygląda w praktyce? – Ustalenie stosunku pracy oraz jego formalizacja to kwestie kluczowe w momencie zatrudniania nowych osób. Wynagrodzenia wypłacane są regularne, a pracownicy często premiowani – wyjaśnia Karolina Zadęcka, CE People Programmer Manager Tesco Polska. Tesco zapewnia interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość rozwoju zawodowego i szeroki pakiet szkoleń menadżerskich. Rozwojowi sprzyja także miła atmosfera w miejscu pracy.

 

 

 

Atrakcyjne benefity

 

To jednak nie wszystko. W Tesco można również liczyć na szereg benefitów pozapłacowych, takich jak bezpłatna opieka medyczna i pakiet sportowy Multisport. Szczególnie ceniony jest krótki czas oczekiwania na wizytę do lekarzy specjalistów. Wśród bogatego pakietu świadczeń dodatkowych, które otrzymują osoby zatrudnione, jest stała zniżka 10% na zakupy, którą można otrzymać już po 6 miesiącach pracy, świąteczne karty podarunkowe z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bony na zakupy, kupony „Powrót do szkoły” na wyprawkę szkolną dla dzieci w wieku 5-19 lat, szczepienia przeciw grypie i coroczne bezpłatne badania profilaktyczne. Ponadto firma świętuje ważne wydarzenia w życiu każdego z pracowników, takie jak narodziny dziecka czy jubileusz stażu pracy.

 

 

 

Aktualna Rekrutacja

 

Osoby, które lubią intensywne tempo pracy, mierzenie się z nowymi wyzwaniami każdego dnia lub nie boją się nieszablonowego myślenia, z pewnością znajdą swoje miejsce w Tesco. Wyróżniają Cię zdolności analityczne, interesujesz się tematyką z zakresu sprzedaży, przygotowywanie analiz i raportów nie stanowi dla Ciebie problemu, a do tego znasz język angielski w stopniu komunikatywnym? Rozpocznij karierę w Tesco. Aktualnie do pracy w Biurze Głównym w Krakowie rekrutujemy na stanowiska m.in. Młodszego Specjalisty ds. Logistyki, Młodszego Specjalisty ds. Zakupów, Młodszego Specjalisty ds. Planowania Sprzedaży i Młodszego Specjalisty ds. Analiz Finansowych. Te oraz wiele innych ofert znajdziesz na stronie https://www.tesco.pl/kariera/.