Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Moje mocne strony

Biuro Karier UKSW wraz z Grupą Chemiczną Ciech zaprasza na warsztat i prezentację „Moje mocne strony – jak je odkryć i zaprezentować”.

Podczas spotkania uczestnicy przyjrzą się bliżej postawom, zachowaniom i rolom, jakie ludzie przyjmują w zespole; dowiedzą się, co sprawia najwięcej satysfakcji w pracy zawodowej, a jakich zajęć warto szukać, aby czuć się spełnionym; nauczą się, jak najkorzystniej zaprezentować nasze mocne strony. Prowadzący spotkanie – pracownicy firmy Ciech SA, Monika Rafalska (psycholog, trener) i Anna Plewa (ekspert HR, trener) – opowiedzą również o Grupie Chemicznej Ciech i programie Płatnych Staży oraz wyjaśnią, w jaki sposób można dołączyć do grona stażystów tegorocznej edycji. Zajęcia są bezpłatne.
Warsztaty odbędą się 20 maja 2008 r. w godz. 11:00–15:00 na terenie Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, przy ul. Dewajtis 5, w sali  228 w Starym Budynku Rektoratu.
 
Zapisy na zajęcia trwajądo 19 maja 2008 r. do godz. 13:00 drogą telefoniczną (022 561 90 06), mailową (biurokarier@uksw.edu.pl) lub osobiście w Biurze Karier przy ul. Dewajtis 5 w pokoju S1 (pon.-pt. 8:00-15:00). Ilość miejsc jest ograniczona.