Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Motorola Solutions – poszukujemy pracowników w Centrum Oprogramowania

Motorola Solutions jest liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. Firma zatrudnia ponad 20 000 pracowników w 65 krajach i dostarcza produkty zarówno klientom biznesowym, jak i instytucjom rządowym. Nasz ośrodek w Krakowie to jedno z czołowych centrów Motoroli na świecie.

W Centrum Oprogramowania oraz Centrum Finansowym pracuje obecnie ponad 1100 osób, a liczba ta ciągle rośnie. W Centrum Oprogramowania tworzone są systemy komunikacyjno-radiowe dla służb bezpieczeństwa publicznego, aplikacje współdziałające z tymi systemami oraz oprogramowanie radiotelefonów w standardzie TETRA. Centrum Finansowe jest częścią globalnej sieci finansowych Shared Services, świadczących usługi księgowo-rozliczeniowe oddziałom Motorola Solutions na całym świecie.


 
BENEFITY I ŚRODOWISKO PRACY

Przez kilkanaście lat swojego istnienia w Polsce firma zbudowała markę solidnego pracodawcy, który, w oparciu o wiedzę, ambicję i profesjonalne podejście do pracy zespołowej absolwentów polskich uczelni, przyczynia się do dalszego rozwoju Motorowa Solutions. Oferujemy atrakcyjny pakiet świadczeń, stawiamy na równowagę między życiem prywatnym a zawodowym oraz kierujemy się wartościami, takimi jak: uczciwość, pasja, zaangażowanie.

Praca u nas oznacza realizację ciekawych projektów, międzynarodowe kontakty, wspaniałą atmosferę. W Motoroli tylko od Ciebie zależy, w jakim kierunku będziesz się rozwijał. Oferujemy dwie ścieżki wertykalne: menedżerską oraz profesjonalną. Nasi pracownicy mogą również, w ramach ścieżki horyzontalnej, zmieniać role w zespole, projekty i departamenty, a co za tym idzie – obszary, w których pracują. Niezależnie od dokonanego wyboru, czeka na Ciebie szybka i fascynująca kariera!

 
DOŁĄCZ DO NAS!

Profile, na które najczęściej poszukujemy pracowników w Centrum Oprogramowania:

• Inżynier Oprogramowania Java
• Inżynier Oprogramowania C/C++
• Inżynier Oprogramowania Embedded
• Inżynier Oprogramowania C#/.NET
• Tester Oprogramowania
 
PROCES REKRUTACJI

1. Wyślij swoje CV oraz list motywacyjny w języku angielskim, korzystając z formularza online dostępnego na stronie http://careers.motorolasolutions.com/

2. Przed upływem dwóch tygodni poinformujemy Cię, czy zostaniesz zaproszony na wywiad telefoniczny, będący pierwszym etapem weryfikacji wiedzy i umiejętności jej zastosowania w kluczowych dla nas obszarach.

3. Ponownie odezwiemy się do Ciebie z informacją zwrotną odnośnie wyniku selekcji. Prawdopodobnie zaprosimy Cię na rozmowę do naszego Centrum łączącą sprawdzenie wiedzy specjalistycznej oraz kompetencji interpersonalnych, jak również znajomości języka angielskiego.

4. W ciągu kolejnych dwóch tygodni udzielamy odpowiedzi odnośnie wyniku procesu rekrutacji. Wybranym osobom składamy ofertę pracy.

5. Po przyjściu do Motorola Solutions wita Cię Twój menedżer.

Znajdź nas na Facebook’u: MotorolaSolutionsPolska