Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Motorola W375 – mała czarna z fantazją

Nowa młodzieżowa Motorola W375 to nowoczesny telefon na każdą kieszeń, z którym nie można się nudzić.

Motorola W375 to telefon z klapką dla osób ceniących efektowny wygląd, intuicyjną obsługę oraz wygodę. Na zewnętrznej klapce czytelne i pomysłowe ikony informują o statusie połączeń, wiadomości i stanie baterii. Ulubionych stacji radiowych FM można słuchać przez dołączony do telefonu stereofoniczny zastaw słuchawkowy bądź wbudowany zestaw głośnomówiący. Przesyłanie ulubionych plików z komputera na telefon odbywa się w prostym trybie “przeciągnij i upuść” przez złącze mini USB.
 
– W eleganckiej i solidnej obudowie, inspirowanej stylem telefonu MOTOKRZR K1, zamknęliśmy przydatne funkcje, które pomogą zachować najmilsze chwile. Myślę, że młodzi ludzie docenią aparat cyfrowy, radio i dzwonki MP3 oraz modne, czarno-szare metalowe wykończenia – mówi Małgorzata Matusiewicz, marketing menedżer Motoroli na region Europy Środkowo-Wschodniej.
 
Motorola W375 po podłączeniu do komputera jest widziana jako pamięć masowa. Dzięki temu wszystkie pliki można przenosić do pamięci telefonu za pomocą trybu “przeciągnij i upuść”. Wbudowany system podpowiadania słów pomaga w szybkim pisaniu wiadomości tekstowych. Telefon umożliwia także wysyłanie wiadomości multimedialnych (MMS) np. zdjęć wykonanych wbudowanym aparatem fotograficznym.
 
Podstawowe MOTOcechy:
 
·        aparat fotograficzny VGA z zoomem 4x;
·        radio FM;
·        głośnik do rozmów i słuchania radia FM;
·        przesyłanie plików z komputerem w trybie “przeciągnij i upuść” przez złącze mini USB (EMU);
·        typ wyświetlacza: 128 x 160, 65 tys. kolorów, TFT;
·        zakres: GSM 900/1800/1900;
·        bateria: do 450 min rozmów/ 250 godz. w trybie czuwania (850 mAh);
·        wymiary (wys./szer./grub.): 99 x 45 x 18,6 mm;
·        waga: 88 g;
·        cena poza promocją ok. 490 złotych.
 
Motorola W375: Pełna specyfikacja / zdjęcia
 
Dla młodych użytkowników dostępny jest również telefon Motorola W220, który jest odpowiedzą na hasło “mniej znaczy więcej”. Dzięki wyposażeniu go w najczęściej wykorzystywane funkcje, m.in. wiadomości SMS/MMS, radio FM, budzik, kalendarz oraz możliwość wgrywania tapet i dzwonków, telefon ma przystępną cenę. Motorola nie zapomina jednak o przyzwyczajeniach użytkowników i oferuje im łatwy dostęp do internetu, a umieszczony na klapce kolorowy wyświetlacz oferuje dobrej jakości obraz oraz umożliwia łatwe odczytanie tekstu. Szacunkowa cena telefonu bez promocji wynosi ok. 340 złotych. Oba modele są dostępne od marca 2007 roku.
Motorola W220: Pełna specyfikacja / zdjęcia
 
Informacje o Motoroli
 
Motorola jest światowym liderem w dziedzinie telekomunikacji, należącym do grona firm z listy Fortune 100. Jest dostawcą mobilnych produktów i rozwiązań z dziedziny łączności szerokopasmowej i sieci bezprzewodowych. W 2006 roku globalna sprzedaż Motoroli wyniosła 42,9 mld USD.
W domu, w samochodzie, czy w pracy, Seamless Mobility daje pełną mobilność, pozwalając w każdej chwili skontaktować się z ludźmi i zdobyć potrzebne informacje od przemieszczających się urządzeń i ludzi. Seamless Mobility wykorzystuje potencjał konwergencji technologii, umożliwiając szybszą, oszczędną i elastyczną komunikację.