Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Muzodajnia zaprasza na Piknik Country Mrągowo 2009

Już po raz trzeci Plus, największa sieć telefonii komórkowej w Polsce, właściciel serwisu muzycznego muzodajnia.pl, wspiera Festiwal Piknik Country.

Podczas tegorocznej imprezy, organizowanej 24–26 lipca w Mrągowie, dla fanów zagrają m.in.: Maryla Rodowicz, Lonstar, Blue Cafe, Kasia Kowalska, i Gail Davies.

Piknik Country w Mrągowie zrodził się blisko 30 lat temu, natomiast od czterech lat w festiwalu biorą udział artyści związani na co dzień także z innymi gatunkami muzycznymi. W projekt zatytułowany „Gwiazdy dla Country” zaangażowali się dotąd m.in.: Maciej Maleńczuk, Anita Lipnicka, Anna Wyszkoni, Marysia Sadowska, Michał Milowicz, Joanna Liszowska, Blue Café. W tym roku zostanie pokazany wpływ country na muzykę pop. W Mrągowie wystąpią m.in: Blue Café, Marysia Sadowska i Michał Milowicz oraz Kasia Kowalska, natomiast gwiazdą pierwszego wieczoru będzie Maryla Rodowicz. Piknik to również możliwość zetknięcia się z artystami pochodzącymi z ojczyzny country – tym razem będzie to Gail Davies, amerykańska gwiazda tego gatunku muzycznego.

Partnerem tegorocznego festiwalu jest obchodząca swoje pierwsze urodziny Muzodajnia. To oferowany przez sieć Plus profesjonalny, bogaty w treści kompleksowy serwis, który pozwala za grosze w pełni legalnie ściągać muzykę na telefon komórkowy lub komputer nawet dwa tygodnie przed premierą na półkach sklepowych. Serwis ten jest dostępny nie tylko dla klientów sieci Plus, ale dla wszystkich chętnych –  stworzono go dla wszystkich fanów muzyki.

Pliki z muzyką z Muzodajni można mieć nawet za 8 groszy za utwór, ponieważ w cenie 5 zł użytkownik ma dostęp do 25 utworów, natomiast za 10 zł do 100, a za 20 zł do 250 utworów. Muzodajnia zawiera  kilkaset tysięcy tytułów pogrupowanych w 6 głównych kategoriach: Pop, Dance, Hip-Hop & R’n’B, Rock, Klasyka i Jazz, Inne. Na www.muzodajnia.pl organizowane są liczne konkursy, pojawiają się ciekawe newsy muzyczne i plotki z życia gwiazd. Użytkownicy mogą też dostawać linki z najciekawszymi pozycjami Muzodajni w danym tygodniu poprzez newsletter mms. Serwis bogaty jest w teledyski, wywiady, galerie foto, biografie itp. Na listach polecanych Muzodajni znajdują się przeboje popularnych stacji muzycznych, takich jak radio ESKA czy telewizja MTV, ale również chillout, country, reggae, muzyka filmowa, elektroniczna, ludowa. Brenda Lee, Hank Williams, Johnny Cash, Patsy Cline, Willie Nelson – tych nazwisk miłośnikom country przedstawiać nie trzeba, a ich utwory oraz piosenki wielu innych artystów można znaleźć właśnie w Muzodajni. 

Co roku w Mrągowie bawią się tysiące gości z całej Polski. Ta wyjątkowa impreza, będąca świętem dla wszystkich miłośników muzyki, odbywa się corocznie dzięki wysiłkom organizatora Performance Marketing Group oraz Burmistrz Mrągowa, pani Otolii Siemieniec. Dzięki transmisji Telewizji Polsat i jej prezentera muzycznego Macieja Rocka wydarzenie to będzie mogła zobaczyć cała Polska, a dzięki Muzodajni jego wspomnienie pozostanie w utworach udostępnionych przez serwis oraz dzwonkach na telefony użytkowników sieci Plus.

Więcej informacji na: www.festiwalpiknikcountry.pl, www.muzodajnia.pl.