Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Najnowszy projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów – GrafIT

Między 14 a 17 marca na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędzie się najnowszy projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów – GrafIT. Organizatorzy przygotowali dla zainteresowanych szkolenia i warsztaty z dziedziny IT. Na kampusie pojawią się specjaliści z Look4App, Solteq, Credit Agricole czy Rekiny Sukcesu.

Najważniejszym wydarzeniem w ciągu 4 dni będzie konferencja „Jak odnieść sukces w branży IT”, podczas której wypowiedzą się Mateusz Winkiel z Brand24 oraz Tomasz Sajewski z Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości.

Za udział w szkoleniach i konferencji uczestnicy otrzymają dyplomy, potwierdzające obecność. Będą mieli szansę wygrać kurs programowania ufundowany przez Coders Trust oraz zestawy gadżetów projektowych. Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego mogą liczyć również na usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach. Wszystkie spotkania są otwarte dla mieszkańców Wrocławia.

Wystarczy zapisać się przez formularz dostępny pod adresem ➡ https://docs.google.com/forms/d/1gnoRGEPdxry4rV44jYpd8a-v_vkQo0rfhDBvlZ3TNt0/viewform?edit_requested=true