Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Najszybszy rozwój i kompetencje dające stabilność na rynku pracy – zacznij karierę w klasie biznes

Personalizowana ścieżka kariery i szkoleń, bezpieczna przyszłość oraz regularny wzrost zarobków – taka oferta czeka tej wiosny na studentów i młodych absolwentów.

Zdobądź kompetencje przyszłości

Trudno przewidzieć, jakie profesje będą istniały na rynku za 10 czy 15 lat – niektóry zawody przestaną istnieć, inne zapewne ewoluują. Osoby, które dopiero wchodzą na rynek pracy, wybierając ścieżkę kariery muszą zwrócić uwagę na to, dokąd zaprowadzi ich w zmieniającym się świecie. Firma doradcza EY codziennie wspiera klientów – od startup-ów do globalnych korporacji – w przystosowaniu się do zmian i uzyskaniu przewagi nad konkurencją. Także pracownicy EY od samego początku zdobywają kompetencje przyszłości, takie jak myślenie adaptacyjne, inteligencja społeczna, multidyscyplinarność, myślenie projektowe czy synteza danych. Wszystko to sprawia, że każdy EYer i EYerka jest gotowy na przyszłość.

Szkolenia, jakie wybierzesz

Praktyczne doświadczenie jest kluczowe, ale warto zadbać także o szkolenia. W EY Polska na studentów i młodych absolwentów czeka unikalna na rynku oferta – w ramach programu MyMap mogą samodzielnie stworzyć własną mapę szkoleń miękkich, a dodatkowo przez cały czas mogą korzystać z ponad 2000 kursów online w ramach Udemy for Business. Firma wspiera też merytorycznie i finansowo zdobywanie wartościowych certyfikatów – takich jak Biegły Rewident, ACCA, CFA, Doradca Podatkowy oraz certyfikaty technologiczne. Prowadzi też własny program certyfikacji kompetencji przyszłości – EY Badges.

Rozwijaj się najszybciej

W karierze, a szczególnie na jej początku, ważny jest regularny awans – nie tylko w zakresie wynagrodzenia, ale także zdobywanych kompetencji i relacji pozwalających na to by stać się ekspertem w swojej dziedzinie najszybciej, jak to możliwe. W EY każdy ma określoną ścieżkę promocji – od stanowiska praktykanta do menedżera w przypadku niektórych działów dzieli tylko 5 lat. Wszystkie ścieżki, kompetencje i możliwości można odkryć w interaktywnej aplikacji EY Career Booster dostępnej na stronie www.zacznijpoziomwyzej.pl. Na rozwojem czuwa także Career Counsellor – indywidualny doradca kariery.

Aplikuj na wiosnę

Wystartowała największa w roku rekrutacja do EY Polska.
Na studentów i świeżo upieczonych absolwentów czekają miejsca pracy i płatne praktyki w każdym z działów EY: audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa transakcyjnego, a także doradztwa biznesowego i IT. Oferty dotyczą pracy w 7 miastach – wszystkie można znaleźć na stronie www.zacznijpoziomwyzej.pl

 

Materiał na podstawie: ewydanie.eurostudent.pl/2019-mar/