Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Największa studencka choinka – DziKS Tree!

Światełka sprawdzone, bombki przygotowane, pierniki już się pieką! Studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego przygotowują się do ubrania największej studenckiej choinki w Polsce!

Mierzące prawie cztery metry żywe drzewko przyjedzie do Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, aby już 19 grudnia w samo południe przemienić się w piękną i niepowtarzalną choinkę. W asortymencie ozdób miedzy innymi kilkadziesiąt metrów lampek, góry orzechów, kształtne pierniki, bombki i aromatyczne pomarańcze.

 

Dzień choinkowych atrakcji w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej to pierwsza w historii Instytutu wspólna Wigilia dla tamtejszych studentów. W jej programie przewidziano także Kiermasz Świąteczny ręcznie zrobionych ozdób i biżuterii. Zabawę rozmaici również świąteczne karaoke z nagrodami i loteria prezentów spod największej studenckiej choinki w Polsce. Dla każdego studenta, który zawita na Wigilii znajdzie się dużo słodkości i symboliczny barszczyk z prawdziwymi uszkami.

Więcej informacji www.dzikstree.pl

i na www.facebook.com/dzikstree