Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Fot. UŁ

Nakręć firmę: biznes dla studenta!

Aby promować aktywną postawę biznesową swoich studentów i absolwentów, Wydział Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego stworzył projekt „Nakręć firmę”, którego celem jest wspieranie aktywności, podejmowania inicjatyw biznesowych oraz inspirowanie do rozwoju na płaszczyźnie ekonomicznej i społecznej.

Wielu studentów już na studiach wykorzystuje zdobytą wiedzę i zakłada własne firmy lub kontynuuje rodzinne tradycje biznesowe. Aby pomóc promować aktywną postawę biznesową studentów i absolwentów, Wydziału Zarządzania UŁ uruchomił II edycję projektu „Nakręć firmę”.

„Nakręć firmę” to konkurs dla młodych przedsiębiorców – studentów i absolwentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Jego celem jest wspieranie aktywności, podejmowania inicjatyw biznesowych oraz inspirowanie do rozwoju na płaszczyźnie ekonomicznej i społecznej. Profil działalności firm jest bardzo różnorodny. Przykładowo, do pierwszej edycji projektu zgłoszono m.in. firmę transportową, kancelarię doradztwa podatkowego, firmę montującą inteligentne systemy w domach, wypożyczalnię produktów dla młodych mam czy taksówki dla najmłodszych.

Wszyscy uczestnicy konkursu „Nakręć firmę” wezmą udział w wybranym przez siebie szkoleniu, a zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci nagrania profesjonalnego filmu reklamowego swojej firmy oraz promocji na Facebooku.
Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 września 2017 roku.
Nie przegap swojej szansy! Zgłoś się i Ty! >>>