Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Następca "Zagubionych" w Polsce

Stało się. Wszyscy fani serialu Lost doczekali się kolejnej produkcji na miarę Zagubionych, która wyszła spod skrzydeł tych samych twórców.

Następcą tym jest Flash Forward, który w Stanach premierę miał pod koniec września. Polscy widzowie nie będą musieli długo czekać, by porównać oba tytuły. Od 14 listopada serial będzie można oglądać pod polską nazwą Flash Forward: Przebłysk Jutra w AXN.
 
Co byś zrobił wiedząc co Cię czeka w przyszłości? To pytanie postawili sobie twórcy serialu Flash Forward: Przebłysk Jutra. 2 minuty i 17 sekund. Na tak długo wszyscy mieszkańcy Ziemi tracą przytomność. W tym czasie mają wizje dotyczące przyszłych wydarzeń i tego jak będzie wyglądało ich życie za sześć miesięcy, a dokładnie 29 kwietnia 2010 roku. Po globalnym omdleniu na świecie zapanował chaos. Jak wyjaśnić zaćmienie, które objęło cały świat? czy mieszkańcom Ziemi uda się wrócić do normalnego życia? czy wizje były prawdziwe?
 
Wśród seriali, które ostatnio zadebiutowały Flash Forward najlepiej oddaje sens terminu „drama” – to opowieść, w której przeplatają się akcja, suspens, sensacja, romans i melodramat. To jak bufet. – mówi producent Marc Guggenheim (Eli Stone).
 
Jeszcze przed premierą można było usłyszeć liczne porównania Flash Forward do Zagubionych, ale i głosy o braku jakiegokolwiek związku między nimi poza obsadą. Komentarze te z pewnością przyczyniły się w dużej mierze do popularności serialu. Pierwszy odcinek obejrzało w Stanach ponad 12 mln widzów.
 
Emisja serialu Flash Forward: Przebłysk Jutra rozpocznie się dokładnie za miesiąc, czyli 14 listopada, w każdą sobotę o 22:00 w AXN.