Eurostudent

Portal dla studentów - kariera, praktyki, staże, praca, studia, rozrywka, konkursy. Magazyn Eurostudent

Naucz się języków obcych!

Planujecie naukę języków obcych? Oto książki, które Wam w tym pomogą!

Książka „SPEED-UP YOUR ENGLISH – Vocabulary at work”przeznaczona jest dla tych, którzy potrzebują języka angielskiego do komunikacji w miejscu pracy i chcieliby poszerzyć swoje słownictwo w szybki sposób.
W zabawnych. a jednocześnie ciekawych ćwiczeniach uczący się znajdą dużo informacji oraz faktów realioznawczych z rynku pracy, które pomogą zapamiętać słownictwo docelowe.
Samodzielną pracę ułatwia zamieszczony słownik wielojęzyczny oraz klucz.
W słowniczku zamieszczono słowa, które w ćwiczeniach zostały zilustrowane oraz słowa z ramek.
„SPEED-UP YOUR ENGLISH – Vocabulary at work” to zbiór ćwiczeń, które można wykorzystać do samodzielnej nauki oraz jako materiał pomocniczy do zajęć w grupie. Książka przeznaczona dla dorosłych i młodzieży na poziomach A2-B1.
Książka zawiera:
• 70 ćwiczeń (testów) + klucz
• bogato ilustrowane, motywujące do nauki i różnorodne ćwiczenia – zadania jedno- i wielokrotnego wyboru, uzupełnianie, dopasowywanie, komiksy, i inne
• słowniczek PL – ENG – DE – IT – ES – RUS
• wskazówki dla użytkownika
• informacje realioznawcze o rynku pracy


Książka TESTE DEIN DEUTSCH – WORTSCHATZ DEUTSCH IM BERUFSLEBEN
przeznaczona jest dla tych, którzy posługują się językiem niemieckim w miejscu pracy. Ćwiczenia zawierają liczne informacje o pracy zawodowej oraz rynku pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Kontekst realioznawczy oraz praktyczne wskazówki ułatwiają kontakt z urzędami, firmami, jak i niemieckojęzycznymi współpracownikami, przełożonymi i parterami biznesowymi.
Książka TESTE DEIN DEUTSCH – WORTSCHATZ DEUTSCH IM BERUFSLEBEN zawiera liczne, bogato i dowcipnie ilustrowane ćwiczenia, które motywują do nauki. W każdym rozdziale ćwiczone są słówka związane z określonym tematem. Ćwiczenia można wykonywać w dowolnej kolejności, ponieważ są niezależne od siebie. Samodzielną pracę ułatwi zamieszczony w książce klucz oraz słowniczek. Książka przeznaczona jest dla młodzieży i dorosłych na poziomie A2, B1, B2 (według CEFR).
Teste Dein Deutsch – Wortschatz Deutsch im Berufsleben zawiera:
•    70 ćwiczeń + klucz
•    bogato i dowcipnie ilustrowane ćwiczenia, motywujące do nauki
•    słowniczek
•    wskazówki dotyczące pracy zawodowej i rynku pracy w krajach niemieckojęzycznych
Książka zawiera zbiór ćwiczeń służących do utrwalenia i powtórzenia słownictwa związanego z pracą zawodową i rynkiem pracy.

Więcej informacji:

http://prologpublishing.com/